Stříbrné vánoční dny Stříbrné vánoční dny
Organizátor


ABF, a.s.

Veletrh Stříbrné vánoční dnyVÁNOČNÍ HODY

O správnou atmosféru se postará sekce  Vánoční hody, která nabídne milovníkům dobrého jídla a pití tradiční a zabijačková jídla, ale i gurmánské speciality od různých typů tavených, uzených i zrajících sýrů, uzenin, klobás,  ale i šnečích specialit, po sladké čokoládové delikatesy, domácí palačinky s karamelem, minidonutky se šlehačkou, krajové koláče, vánočky a vánoční cukroví, také kvalitní lahodná odrůdová i archivní vína, medoviny, čepovaná i lahvová piva, různé druhy káv a čajů a nealkoholických 100% ovocných nápojů. Bohatou nabídku pochutin a ochutnávek doplní potravinové produkty Regionální potraviny.

13.11.2016 12:54:19 více


Vánoční výzdoba veletrhu bude v současných světových trendech.

O vánoční výzdobu se letos postará společnost Vánoční ozdoby pod vedením dekoratérky Ivany Jandové. Výzdoba bude laděna do dvou různorodých stylů, jednak v dekorativním a luxusním vzhledu s láskou k přírodě a síle květin s důrazem na teplé zemité tóny, kombinované s jemnými delikátními květinovými nuancemi, na druhé straně zazní styl ve vzhledu inovativních high-tech procesů s důzazem na povrchové úpravy a nadčasový vzhled se studenými kovovými tóny a téměř toxickými barvami, o zjemnění se postarají nesourodé kombinace s květinovými dekoracemi.

13.11.2016 12:47:22 více


Nakupte dárky ve FASHION ZÓNĚ

55 výtvarníků a designérů ve speciální sekci Fashion Zóna nabídne originální autorskou tvorbu oděvu, šperků a doplňků . Nakupte dárky, které v běžné obchodní síti neseženete. Nadělte  pod stromeček svým bližním originální kousky od mladých výtvarníků.

26.10.2016 16:12:24 více


Využijte poslední volná místa k Vaší účasti na veletrhu STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY.

Do začátku veletrhu zbývá pět týdnů a je již prodáno 2/3 výstavní plochy veletrhu. Je zaplněna speciální sekce autorské tvorby FASHION ZÓNA i ČESKÝ JARMARK s rukodělnými výrobky, kde zbývá několik volných míst. Nová sekce VÁNOČNÍ HODY se zdárně plní, návštěvníci se budou moci občerstvit a ochutnat tradiční česká i zabijačková jídla, produkty REGIONÁLNÍ POTRAVINY, ale také sladké delikatesy např. palačinky s karamelem, minidonutky se šlehačkou, pražené mandle a různé typy oříšků a čokolád. Sekce nabídne i bohatou škálu lahodných nápojů.

Pro návštěvníky je také připraven projekt ve formě doprovodného programu  „Pomáháme dětem o vánocích“,  který představí tři charitativní projekty -   Ulice dětem on Tour s dynamickým hudebním, tanečním i sportovním vystoupením mladých talentů, projekt Dejme šanci dětem s hudebním vystoupením talentovaných dětí a mládeže z dětských domovů. Do třetího projektu na pomoc dětem FOD KLOKÁNEK se zapojí organizátor, vystavovatelé i návštěvníci veletrhu svými dárky, které nadělí pod jejich STROM SPLNĚNÝCH PŘÁNÍ přímo na veletrhu. Těšíme se na Vaši účast a na originální a zajímavé produkty. Jindra Konečná, manažerka veletrhu.

Kompletní PŘIHLÁŠKOVÁ DOKUMENTACE je ke stažení zde.

26.10.2016 09:48:03 více


Přes 100 vystavovatelů je již přihlášeno k účasti na veletrh STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY

Vážení obchodní přátelé,

31. 5. 2016 proběhla 1. slevová uzávěrka pronájmu výstavní plochy a na předvánoční veletrh STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY. K účasti je již přihlášeno více jak 100 VYSTAVOVATELŮ. Koncepce veletrhu je obohacena o sekci VÁNOČNÍ HODY s gurmánskými specialitami. Neváhejte a přihlaste se k účasti co nejdříve. Využijte možnosti včasné propagace Vaší firmy na našich webových stránkách. Zhlédněte Závěrečnou zprávu veletrhu STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY 2015, se statistikou stále rostoucí návštěvnosti a poznejte kvality této akce. Kompletní přihláškovou dokumentaci najdete v sekci Pro vystavovatele. Náš tým je Vám již nyní k dispozici. Těšíme se na Vaši účast a na originální a zajímavé produkty. Jindra Konečná, manažerka veletrhu.

 

30.06.2016 10:42:27 více


Pozvánka k účasti

Ráda bych Vás pozvala k účasti na největším předvánočním veletrhu v hlavním městě České republiky v Praze   STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY 2016. Veletrh se bude konat v termínu stříbrné neděle  8. - 11.12.2016 na PVA EXPO PRAHA v Letňanech. Minulý ročník potvrdil vzestupnou tendencí počtu návštěvnosti a spokojenými ohlasy vystavovatelů na celkovou koncepci a organizaci veletrhu, kvalitu a oblíbenost této jedinečné předvánoční akce v České republice. Veletrhu se zúčastnilo 360 firem a společností, které prezentovaly své výrobky a služby ve třech výstavních halách na ploše 8 000 m2. Úspěch různorodé a kvalitní nabídky výrobků a služeb potvrdila vysoká kupní síla 31 071 návštěvníků. Sekce FASHION ZÓNA, ČESKÝ JARMARK, SPORTOVNÍ A ZÁŽITKOVÁ ZÓNA a VÁNOČNÍ HODY s gurmánskými i tradičními specialitami a obsáhlý doprovodný program ve spolupráci se třemi charitativními projekty - Ulice dětem on Tour, Dejme šanci dětem a FOD Klokánek s vystoupením 60 souborů, organizací a škol, soutěže pro návštěvníky i vystavující společnosti, příznivě obohatily akci. Na setkání s Vámi se těší Jindra Konečná, manažerka veletrhu.

27.04.2016 10:55:59 více


VIDEOREPORTÁŽ DEJME ŠANCI DĚTEM

 

 

18.01.2016 14:35:58 více


Stříbrné vánoční dny navštívilo přes 31 000 návštěvníků

Druhý adventní víkend se v PVA EXPO PRAHA konal již 7. ročník veletrhu dárků Stříbrné vánoční dny. Předvánoční atmosféry si do areálu výstaviště přišlo užít 31 071 návštěvníků, což je o 2 % více než v loňském roce. Na 10 000 dárků nabídlo na výstavní ploše 8000 m2 360 vystavovatelů z celkem 7 států. Velké ovace sklidil i doprovodný program zaměřený na tři charitativní projekty  - Ulice dětem on Tour, Dejme šanci dětem s moderací Anife Vyskočilové a pomoc FOD Klokánek. Program zahrnoval hudební a taneční vystoupení dětí a mládeže, autogramiády známých osobností nebo zábavný program hostů – Hany Holišové, Tomáše Valíka a Václava Upíra Krejčího.

 

Krásné vánoční svátky přeje celý tým veletrhu Stříbrné vánoční dny.

 

22.12.2015 09:42:11 více


Soutěž „Originálně zabalený dárek pro děti z KLOKÁNKU“

Návštěvníci veletrhu STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY  se mohou zúčastnit kreativní soutěže v balení dárků a originálně zabalit dárek pro děti z Klokánku. Nejzdařileji zabalené dárky budou vystaveny v kreativním workshopu odbornice a rekordmanky na balení dárků  Radky Křivánkové, která vybere ten nejoriginálnější, jehož autor získá hodnotnou cenu - 5 dílů knih "Ozdobné balení dárků" od autorky.
02.12.2015 08:48:51 více


STROM SPLNĚNÝCH PŘÁNÍ. Nadělte i Vy dárky dětem z Klokánku, přineste je přímo na veletrh.

Vánoce jsou svátky klidu, pohody a lásky, ale také hlavně o pomoci těm, kteří pomoc potřebují.

Věnujte i vy radost dětem. Přineste dárky přímo na veletrh. 

KOMU: dětem z KLOKÁNKU z Prahy 10

KDY: během veletrhu kdykoli

KAM: na stánek KLOKÁNKU, hala 5, u pódia

CO: cokoli, co děti potěší. Nezabalené, nebo zabalené s označením cedulkou holka/kluk, věk

Dárky od Vás vystavovatelů, společnosti ABF i od návštěvníků slavnostně předáme dětem z KLOKÁNKU v neděli 13.12. 2015 na pódiu v hale 5.
Mnohokrát Vám děkujeme. Za realizační tým veletrhu, Jindra Konečná, manažerka veletrhu

30.11.2015 14:09:51 více
předchozí následující
Souběžně probíhající veletrhy
Prodejní výstava řemeslných výrobků

Prodejní výstava řemeslných výrobků

Prodejní výstava originální autorské nezávislé módy, šperků a designu

Prodejní výstava originální autorské nezávislé módy, šperků a designu

Gastro zóna s gurmánskými a tradičními specialitami, Regionální potravina

Gastro zóna s gurmánskými a tradičními specialitami, Regionální potravina

Plán výstaviště
Plán výstaviště Stříbrné Vánoční dny
Závěrečná zpráva 2016

Facebook
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje