Stříbrné vánoční dny Stříbrné vánoční dny
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany

Stříbrné vánoční dny


Navštivte veletrh s 50% slevouKaždý může pomáhat pohybem

Každý může pomáhat pohybem

Představte si, že jakýmkoliv svým pohybem můžete pomoci těm, kteří to potřebují.  Třeba i chůzí na veletrhu Stříbrné vánoční dny. Díky mobilní aplikaci EPP – Pomáhej pohybem můžete svou energií a aktivitou sbírat body a přidělovat je projektům, které si vyberete.

27.11.2018 11:41:27 VíceOhlédnutí za veletrhem STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY s Charitou dětem

12.02.2018 16:00:32 Více


Opětovné varování ABF, a.s. před aktivitami podvodných firem

Společnost ABF, a.s. se distancuje od praktik firem International Fairs Directory, Expo Guide, MULPOR Company S.A., FAIR Guide, Construct Data, které nabízejí uveřejnění firemních údajů v internetovém katalogu veletrhů a vystavovatelů. Ačkoliv nabídka na uveřejnění údajů v katalogu se prezentuje jako bezplatná, po vyplnění a odeslání údajů přijde klientovi faktura na úhradu bezmála 1200 EUR za rok.  

 

 
Dále společnost  ABF, a.s. prohlašuje, že nikdy neudělila výše uvedeným společnostem souhlas k užívání či propagaci chráněných názvů či log veletrhů pořádaných ABF, a. s. a k oslovování jednotlivých vystavovatelů jménem pořadatele veletrhu.

 

11.01.2018 11:05:04 Více


Veletrh Stříbrné vánoční dny navštívilo o 10 % více návštěvníků než v roce 2016

9. ročník veletrhu Stříbrné vánoční dny je úspěšně za námi. Za čtyři dny navštívilo letňanské výstaviště celkem 33 259 lidí, což je o 10 % více než v roce uplynulém. Oblíbený veletrh dárků, dekorací a spotřebního zboží představil celkem 348 vystavovatelů. Ti nabídli návštěvníkům tisíce tipů na originální vánoční dárky. V sobotu Stříbrné vánoční dny doplnil Vánoční bezlepkový trh, který organizovala Společnost pro bezlepkovou dietu z.s. Desítky mladých umělců sdružené pod charitativními projekty ULICE DĚTEM ON TOUR a DEJME DĚTEM ŠANCI se postaraly o program po celé čtyři dny veletrhu. Ani letos nechyběl Strom splněných přání. Z donesených dárků se radovaly děti z Klokánku, které všechny odměnily svým vystoupením.

Děkujeme všem vystavovatelům, partnerům i vystupujícím za jejich účast a přispění pohodové předvánoční atmosféry.

Jubilejní, 10. ročník veletrhu, se uskuteční od 13. do 16. prosince 2018.

Krásné vánoční svátky přeje celý tým veletrhu Stříbrné vánoční dny.

16.12.2017 13:26:17 Více


Výhry veletrhu Stříbrné vánoční dny byly rozdány

Součástí veletrhu byla i letos soutěž o nejkrásněji ozdobený vánoční strom. Návštěvníci se tak mohli inspirovat vystavenými vánočními stromky, které byly rozmístěny po celém letňanském výstavišti. Do soutěže bylo přihlášeno celkem 17 vystavovatelů. Návštěvníci nejvíce ocenili vánoční stromek od vystavovatele Vánoční ozdoby Ivana Jandová, v závěsu se umístila Soukromá SOŠ s SOU BEAN, třetí příčku pak obsadila firma Tupperware – BUBU. Nechyběla ani tradiční soutěž gastronomických a zahradnických škol o nejlépe ozdobený vánoční stůl. První místo si vysloužil stůl s tématem Vánoce v Hájence od SOŠ a SOU Beroun. Druhé místo obsadila Soukromá SOŠ a SOU BEAN s vánočním stolem Jiskřivé a vánoční dny, třetí pozice patřila stolu pod názvem Tradiční Vánoce, který vyzdobila Střední zahradnická škola a střední odborné učiliště. Favoritem veletrhu, kterého vybírali návštěvníci z 29 přihlášených exponátů, se stala ANNA ANNA s Motýlími šaty. Správná odpověď na otázku "Kolik návštěvníků veletrhu se zúčastní soutěže Favorit veletrhu" byla 322. S tipem 333 byla nejblíže paní Květoslava Houfová, která získala voucher na lustr od firmy Luxiom, s.r.o. v hodnotě 7.000 Kč. Výhercům gratulujeme!

16.12.2017 13:20:21 Více


Stříbrné vánoční dny byly zahájeny

Největší předvánoční veletrh v Praze Stříbrné vánoční dny vstoupil do svého 9. ročníku. Slavnostního přestřižení pásky se ujala ředitelka veletrhů Maria Wohlrábová, Jindra Konečná, manažerka veletrhu a Jitka Dlabalová ze Společnosti pro bezlepkovou dietu. Zahájení doprovodila svým pěveckým vystoupením a hrou na kytaru talentovaná zpěvačka a vítězka mezinárodní soutěže Talent Awards Sabina Urxová. Stříbrné vánoční dny potrvají až do neděle 10. prosince, otevřeno je každý den od 10.00 do 18.00 hodin.

07.12.2017 14:34:58 Více


VÁNOČNÍ BEZLEPKOVÝ TRH

Vánoční bezlepkový trh najdete již tuto sobotu 9. prosince 2017 v hale č. 6 jako součást Stříbrných vánočních dnů.

Těší se na Vás téměř 40 výrobců a prodejců bezlepkového sortimentu. 

Své výrobky zde představí jak malí regionální výrobci, tak zástupci velkých firem a řetězců.

Na akci představí své knihy i autorky bezlepkových kuchařek.

Na https://www.celiak.cz/vanocni-bezlepkovy-trh-2017  si můžete předem objednat.

Podrobné informace www.celiak.cz  a na fb profilu Společnosti pro bezlepkovou dietu  https://www.facebook.com/Spolecnostprobezlepkovoudietu

 

 

07.12.2017 10:15:16 Více


Ford Motor Company, s. r. o. jako titulární partner společnosti ABF, a. s. si Vás dovoluje pozvat na prezentaci modelů Ford v hale 2D.

Ford Motor Company, s. r. o. jako titulární partner společnosti ABF, a. s. si Vás dovoluje pozvat na prezentaci modelů Ford v hale 2D.

Přijďte si prohlédnout 8-9místné Tourneo Custom s variabilním uspořádáním sedadel a Kugu, vůz populární kategorie SUV. Vystavovat budeme i další modely, například nepřehlédnutelný Mustang, novou Fiestu a Focus.

Připravili jsme pro Vás i zvýhodněnou nabídkou při příležitosti této výstavy.
 
Více o modelech Ford na www.ford.cz.

03.12.2017 14:32:43 Více


Anketní soutěž pro návštěvníky o hodnotný dar

Návštěvníci se mohou i letos stát porotci tří soutěží. Rozhodnout mohou v soutěži firem o Nejkrásnější  vánoční stromek, nebo v soutěži gastronomických a zahradnických  škol o Nejlépe nadekorovaný vánoční stůl. Je připravena novinka a to soutěž o nejzajímavější dárek na veletrhu Favorit veletrhu.  Pro jednoho z hlasujících návštěvníků je připraven hodnotný dar od společnosti Luxiom. Milí návštěvníci, zapojte se do soutěže a vyhrajte!

Soutěž o Nejkrásnější  vánoční stromek

Představujeme vám soutěžící firmy

Czech Turism, ČESKÝ PORCELÁN, Dana Šikulová, Eva Záhrobská, Ford Motor Company, GLASSOR, Ivana Jandová VÁNOČNÍ OZDOBY, Jiřina Průchová, ak. mal., Kamenyprozdravi.cz, Keramická dílna U anděla, Loco Company, Soukromá SOŠ a SOU Bean, Stanislava Mattanelli, Střední zahradnická škola a SOU Praha, T-WOOD, Tupperware – BUBU, Václav Valášek - JaVaHračky

Soutěž o Nejlépe nadekorovaný vánoční stůl

Představujeme vám soutěžící školy

SOŠ a SOU Beroun, První soukromá hotelová škola, spol. s r. o., Střední zahradnická škola střední odborné učiliště s.r.o., Soukromá SOŠ a SOU Bean, s.r.o.

Soutěž Favorit veletrhu

Soutěž pro vystavovatele o nejlepší exponát veletrhu.

Soutěž spočívá v tom, že každý vystavovatel, který se do soutěže přihlásí, vybere ze své expozice jeden exponát, který považuje za možného Favorita veletrhu 2017. Každý návštěvník veletrhu obdrží anketní lístek, ve kterém bude moci zakřížkovat libovolný počet soutěžních produktů. Exponát, který od návštěvníků získá nejvíce křížků, se stane FAVORITEM VELETRHU. Více na www.facebook.com/abf.veletrhy.bydleni

27.11.2017 16:09:50 Více


Zapojte se do projektu Pomáháme dětem o Vánocích

Návštěvníci i vystavovatelé se budou moci zapojit do projektu Pomáháme dětem o Vánocích a přinést dárek dětem z FOD Klokánek pod jejich Strom splněných přání. Kam: PVA PRAHA EXPO v Letňanech, HALA 2D, stánek FOD Klokánek u hlavního podia. Kdy: po celou dobu konání veletrhu. Za dárky děkuje, Jindra Konečná, manažerka veletrhu

27.11.2017 15:57:58 Více


Projekt DEJME ŠANCI DĚTEM

Projekt pod vedením ředitelky neziskové organizace Charita dětem Jany Pletněvové vyhledává a umožnuje hudební a taneční vzdělání talentovaným dětem z dětských domovů.

Na přípravě charitativního projektu se podílí Anife Hassan Vyskočilová, a vystoupení se vtipem moderuje. V sobotu 9.12. vystoupí na podiu spolu s dětmi také hudební osobnosti

Karel Kahovec, Marie Pojkarová.

27.11.2017 15:42:07 Více
předchozí následující
Plán výstaviště

Závěrečná zpráva 2017

Facebook
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje