Stříbrné vánoční dny Stříbrné vánoční dny

Stříbrné vánoční dny navštívilo přes 30 000 návštěvníků


Od 8. do 11. prosince 2016 se v areálu PVA EXPO PRAHA uskutečnil již 8. veletrh dárků, dekorací a spotřebního zboží. Tři haly letňanského výstaviště zaplnilo 352 vystavovatelů, jejichž společným cílem bylo naladit návštěvníky na tu pravou vánoční atmosféru a nabídnout jim vhodné dárky pro blízké. Nabídka byla opravdu pestrá, na své si tak přišli všichni návštěvníci největšího předvánočního veletrhu.

Areál PVA EXPO PRAHA se již tradičně proměnil v ráj dárků. Na výstavní ploše 8000 m2 bylo k vidění 352 vystavovatelů z devíti států světa. Veletrh byl tematicky rozdělen do 4 sekcí. Fashion zóna představila práci téměř šesti desítek designérů a návrhářů. Ke koupi byly ručně vyráběné kabelky, šperky nebo oděvy. Český jarmark prezentoval rukodělné výrobky mnoha řemeslníků a lidových tvůrců. Návštěvníci si zde mohli vyrobit i svou vlastní vánoční ozdobu. To vše doplnila Sportovní a zážitková zóna. Po nákupech pak všichni doplnili energii v sekci Vánoční hody, která celou halu letňanského výstaviště provoněla vůní svařeného vína.

Vánoce neodmyslitelně patří dětem a právě jim byl věnován i doprovodný program veletrhu – projekt Pomáháme dětem o Vánocích. Každý návštěvník mohl přinést dárek dětem z Klokánku pod Strom splněných přání. Těm byly dárky poslední den veletrhu předány a děti na oplátku návštěvníkům předvedly své pěvecké vystoupení. Na pódiu v Hale 2D se v průběhu 4 dní veletrhu vystřídali mladí tanečníci, zpěváci a sportovci z projektů ULICE DĚTEM ON TOUR a DEJME ŠANCI DĚTEM.

Po celém výstavišti PVA EXPO PRAHA byly vystaveny ozdobené vánoční stromky. Právě ty byly předmětem soutěže firem o nejkrásněji ozdobený vánoční strom. První místo v hodnocení návštěvníků obsadila firma Glassor, na druhém místě se umístily Vánoční ozdoby Ivana Jandová a třetí příčka patřila firmě Autronic. Ve Vstupní hale I pak mohli návštěvníci hlasovat v soutěži gastronomických a zahradnických škol o nejlépe ozdobený vánoční stůl. Se stolem Hvězdné Vánoce zvítězila První soukromá hotelová škola, stůl České Vánoce přinesl druhé místo SOŠ a SOU Beroun, třetí pak byl stůl Kouzelná pohoda Vánoc od Středního odborného učiliště potravinářského Jílové u Prahy.

Další, v pořadí již 9. ročník veletrhu, se uskuteční od 7. do 10. prosince 2017.

Děkujeme všem vystavovatelům, partnerům i vystupujícím za jejich účast a přispění pohodové předvánoční atmosféry.

Krásné vánoční svátky přeje celý tým veletrhu Stříbrné vánoční dny.


Plán výstaviště
Plán výstaviště Stříbrné Vánoční dny
Závěrečná zpráva 2016

Facebook
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje