Stříbrné vánoční dny Stříbrné vánoční dny
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany

Soutěže


 

Anketní soutěž pro návštěvníky o hodnotný dar   
Návštěvníci se mohou i letos stát porotci tří soutěží. Rozhodnout mohou v soutěži firem o Nejkrásnější  vánoční stromek a soutěži Favorit veletrhu o nejzajímavější exponát na veletrhu, dále v soutěži gastronomických a zahradnických  škol o Nejlépe nadekorovaný vánoční stůl. Pro jednoho z hlasujících návštěvníků, který správně zodpoví anketní otázku je připraven hodnotný dar.
Milí návštěvníci, zapojte se do soutěže a vyhrajte! Anketní box najdete u info stánku ve Vstupní hale II.

 

 

Soutěž o Nejkrásnější  vánoční stromek
Soutěž pro vystavovatele veletrhu o nejkrásnější vánoční stromek v tradičním, nebo kreativním pojetí.
Soutěžní stromky firem budou vystaveny na stánku vystavovatele. (hodnotí návštěvníci, výsledky soutěže budou vyhlášeny v neděli na hlavním pódiu ve Vstupní hale II v 16 hodin)

 

 

Soutěž o Nejlépe nadekorovaný vánoční stůl
Soutěž o nejkrásnější vánoční tabuli určena pro gastronomické a zahradnické školy a učňovská střediska.  Soutěžní nadekorované tabule budou vystaveny v Hale 4 v sekci VÁNOČNÍ HODY. (hodnotí návštěvníci, výsledky soutěže budou vyhlášeny v neděli na hlavním pódiu ve Vstupní hale II v 16 hodin)

 

 

Favorit veletrhu
Soutěž pro vystavovatele o nejzajímavější exponát veletrhu.
Přihlášený vystavovatel vybere ze své expozice jeden exponát, který považuje za možného Favorita veletrhu 2018. Návštěvník veletrhu, který se zapojí do anketní soutěže, zakřížkuje libovolný počet soutěžních produktů. Exponát, jež od návštěvníků získá nejvíce křížků, se stane FAVORITEM VELETRHU. (hodnotí návštěvníci, výsledky soutěže budou vyhlášeny v neděli na hlavním pódiu ve Vstupní hale II v 16 hodin)Potěšte své blízké cyklistickým dárkem


Letos premiérově návštěvníkům STŘÍBRNÝCH VÁNOČNÍCH DNŮ nabízíme zbrusu novou akci s  názvem KOLO POD STROMEČEK, kde bude možno za výhodné ceny zakoupit kola a potřeby pro cyklisty. Akce se koná ve dnech 13. – 14. 12. 2018. V Hale č. 6 budou připraveny kola, koloběžky, cyklodoplňky, cyklo i sportovní oblečení. Výrobci a prodejci Vám zde rádi nabízené produkty pomohou vybrat, případně vyzkoušet. Udělejte radost sobě nebo svým blízkým hodnotným dárkem! Neváhejte, přijďte se podívat!TĚŠTE SE NA 1. KREATIV MARKET


První ročník Kreativ market & Milujeme papír, největší vánoční akci pro milovníky kreativního tvoření  pro návštěvníky již chystá odborný kreativní team společnost VLTAVA LABE MEDIA, a.s.

více se dovíte na http://market.kreativ.cz/

Zveme Vás na souběžnou akci veletrhu STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY do Vstupní haly II a Kongresového sálu v 1.patře.Anketní soutěž pro návštěvníky FAVORIT VELETRHU
Přípravy doprovodného programu veletrhu již začaly, užije si jej celá rodina.


Doprovodný program 10. jubilejního ročníku veletrhu je opět zaměřen na pomoc dětem a mládeži.

Projekt Pomáháme dětem o Vánocích pro letošní ročník sdružuje několik charitativní projektů – Ulice dětem on TourDejme šanci dětem, pomoc FOD Klokánek, projekt Nádání a dovednosti,  projekt Mezi námi mezigeneračně. Svůj talent předvedou desítky mladých umělců s tanečními, pěveckými, sportovními a dalšími vystoupeními. Nebudou chybět známé tváře – Slávek Boura, Iva Pazderková, MAXÍCI a další.

Opět chystáme několik soutěží pro děti a mládež, studenty gastronomických a zahradnických škol a učilišť, také soutěže pro vystavovatele, kde se i návštěvník může stát porotcem formou ankety a získat tak hodnotnou výhru. Připravujeme soutěž gastronomických a zahradnických škol Nejlépe nadekorovaný stůl, soutěž firem Nejkrásnější vánoční stromek – inspirace kreativního zdobení vánočních stromků, Favorit veletrhu – soutěž o nejlepší exponát veletrhu, soutěž o nejlepšího kapra pro děti mateřských škol.

Nově jsou připraveny Talentové vánoční dny – talentová soutěž pro děti, skupiny a handicapovanou mládež ve třech kategoriích – Zpěv a koledování, Dramatické kroužky, Kreativní pohybové aktivity, na které je možno již v těchto dnech se přihlásit.

Děti čeká Poštovní schránka pro Ježíška a dílnička, kde si dopis budou moci samy vyrobit.

Pro všechny návštěvníky se připravuje mnoho kreativních workshopů k výrobě vlastních dekorací, vánočních ozdob a jiných produktů. Nebude chybět ani autorská výstava mechanických kralických betlémů.TALENTOVÉ VÁNOČNÍ DNY 2018


PODPORUJEME TALENTOVANÉ DĚTI,  
jejich píli, chuť pracovat na sobě a na svém talentu…

 

ABF, a.s. je organizátorem veletrhu Stříbrné vánoční dny. Každoroční součástí této akce je čtyřdenní program na pódiu, který připravujeme ve spolupráci s Ulice dětem o.p.s. Zveme všechny děti k účasti na Talentových vánočních dnech.

 

Cílem akce je vyhledávání talentovaných jedinců a skupin. Nabízíme dětem možnost prvních malých krůčků na velkém pódiu, možnost zažít pocity a emoce vystupování před diváky, před svými rodiči, prarodiči, učiteli, spolužáky, ale i před širokou veřejností. Je velmi důležité, aby mladí měli šanci prezentovat sami sebe, utlumit strach a trému a vydat ze sebe to nejlepší. Program zahájíme besedou /kulaté stoly/ s odborníky na téma rozvoje tělovýchovy na školách, podpory talentů, způsob výuky a motivace dětí. Účast odborníků z oboru školství, psychologie, pedagogiky i praxe.

 

Následovat budou jednotlivá vystoupení žáků, skupin dětí ze škol, ústavů a institucí. Nezapomeneme ani na handicapované, kteří ukáží, že handicap není překážkou.Ty nejšikovnější pak pozveme na vyhlášení největších talentů jednotlivých kategorií poslední den veletrhu v odpoledních hodinách.

 

Uzávěrka přihlášek je prodloužena do 31.10.2018!

 

Přihláška ke stažení

 

 

 1/3 výstavní plochy na veletrhu STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY je již vyprodána


Vážení vystavovatelé a obchodní přátelé,

31. 5. 2018, kdy proběhla 1. slevová uzávěrka pronájmu výstavní plochy  na jubilejní 10. veletrh STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY, již byla prodána 1/3 výstavní plochy veletrhu. Využijte možnosti včasné propagace Vaší firmy na našich webových stránkách a přihlaste se k účasti již v těchto dnech.

Tvoříme kouzlo Vánoc pro Vás. Nové haly, nová velkolepá výzdoba, nové doprovodné programy pro celou rodinu. Můžete se již nyní těšit na Talentovou soutěž pro školy novinku doprovodného programu a VIP účinkující: Iva Pazderková, Maxíci  a další hosté za moderování Slávka Boury.

Nejlépe prodáte v areálu PVA EXPO PRAHA v Letňanech. Za realizační tým Vás srdečně zve Jindra Konečná, manažerka veletrhu.

 Představujeme novou koncepci 10. jubilejního ročníku veletrhu STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY.


Vážení vystavovatelé a milí návštěvníci.

Tvoříme kouzlo Vánoc pro Vás. Nové haly, nová velkolepá výzdoba, nové doprovodné programy pro celou rodinu.

Přihlaste se k účasti již dnes. První slevová uzávěrka pronájmu výstavní plochy za nejnižší ceny bude 31. 5. 2018.  Kompletní přihláškovou dokumentaci najdete v sekci Pro vystavovatele.

Nejlépe prodáte v areálu PVA EXPO PRAHA v Letňanech. Za realizační tým Vás srdečně zve Jindra Konečná, manažerka veletrhu.Jubilejní ročník veletrhu STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY bude v nové koncepci.


Vážení vystavovatelé a obchodní přátelé,

k 10. jubilejnímu ročníku veletrhu STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY 2018 naše společnost přichystala novou koncepci veletrhu se zacílením nabídky, marketingu a doprovodného programu na celou rodinu. Připravujeme velkolepou vánoční výzdobu veletrhu od společnosti S.O.S. DEKORACE.

Veletrh je umístěn do nových hal – Hala 3, Hala 4, Hala 6, Vstupní hala II.

Kromě tradičních českých výrobních firem a společností zastupujících  značkové zboží se již pošesté na veletrhu představí sekce originální autorské nezávislé módy, šperků a designu FASHION ZÓNA a prodejní výstava rukodělné tvorby a lidové tvořivosti ČESKÝ JARMARK. Potravinová sekce VÁNOČNÍ HODY pro oblíbenost návštěvníků nebude chybět a bude  opět obohacena dne 15. 12. o Vánoční bezlepkový trh Společnosti pro bezlepkovou dietu z.s. www.celiak.cz. Připravujeme novou sekci Kolo pod stromeček. První ročník Kreativ market & Milujeme papír, největší vánoční akci pro milovníky kreativního tvoření  pro návštěvníky již chystá společnost VLTAVA LABE MEDIA, a.s.

Sekce FASHION ZÓNA, ČESKÝ JARMARK a VÁNOČNÍ HODY jsou nově koncipovány do Haly 4, v Hale 3 se představí tradiční výrobci a dovozci kvalitního zboží různorodých typů výrobků pro celou rodinu. VÁNOČNÍ BEZLEPKOVÝ TRH bude probíhat v sobotu v Hale 6. Bohatý doprovodný program si budou moci návštěvníci užít na hlavním pódiu ve Vstupní hale II. 

První slevová uzávěrka pronájmu výstavní plochy za nejnižší ceny bude 31. 5. 2018.

Využijte možnosti včasné propagace Vaší firmy na našich webových stránkách již v těchto dnech. Kompletní přihláškovou dokumentaci najdete v sekci Pro vystavovatele.

Těšíme se na Vaši účast a na originální a zajímavé produkty.
Za realizační tým veletrhu Jindra Konečná, manažerka veletrhuPlán výstaviště
Ohlédnutí za veletrhem STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY s Charitou dětem
Závěrečná zpráva 2017
Plán výstaviště Vánoční dny 2017
Opětovné varování ABF, a.s. před aktivitami podvodných firem
Veletrh Stříbrné vánoční dny navštívilo o 10 % více návštěvníků než v roce 2016


Od 7. do 10. prosince 2017 se v areálu PVA EXPO PRAHA uskutečnil oblíbený veletrh dárků, dekorací a spotřebního zboží. Téměř 350 vystavovatelů nabídlo návštěvníkům tisíce tipů na originální vánoční dárky. Veletrh zhlédl rekordní počet návštěvníků – za čtyři dny dorazilo na letňanské výstaviště 33 259 lidí, což je o 10 % více než v loňském roce. V sobotu Stříbrné vánoční dny doplnil Vánoční bezlepkový trh, který organizovala Společnost pro bezlepkovou dietu z.s.

Areál PVA EXPO PRAHA patřil začátkem prosince již tradičně největšímu vánočnímu veletrhu v Praze. Na výstavní ploše 8000 m2 bylo k vidění celkem 348 vystavovatelů ze tří států. Ti nabídli pestrou škálu vánočních dárků: od drobného dárkového zboží přes dekorace, kosmetiku, nádobí až po módu nebo jídlo a pochutiny. Veletrh byl i letos doplněn o čtyři speciální sekce: Fashion zónu, Český jarmark, Vánoční hody a Sportovní a zážitkovou zónu. V sobotu pak mohli návštěvníci veletrhu nakoupit bezlepkové produkty na Vánočním bezlepkovém trhu.

Příchozí si z veletrhu odnesli nejen pravou vánoční atmosféru, plné tašky vánočních dárků pro své blízké, ale i kulturní zážitek z doprovodného programu, o který se i letos postaraly talentované děti. Desítky mladých umělců sdružené pod charitativními projekty ULICE DĚTEM ON TOUR a DEJME DĚTEM ŠANCI se postaraly o program po celé čtyři dny veletrhu. Ani letos nechyběl Strom splněných přání. Z donesených dárků se radovaly děti z Klokánku, které všechny odměnily svým vystoupením.Výhry veletrhu Stříbrné vánoční dny byly rozdány
PF 2018
Stříbrné vánoční dny byly zahájeny
VÁNOČNÍ BEZLEPKOVÝ TRH


Vánoční bezlepkový trh najdete již tuto sobotu 9. prosince 2017 v hale č. 6 jako součást Stříbrných vánočních dnů.

Těší se na Vás téměř 40 výrobců a prodejců bezlepkového sortimentu. 

Své výrobky zde představí jak malí regionální výrobci, tak zástupci velkých firem a řetězců.

Na akci představí své knihy i autorky bezlepkových kuchařek.

Na https://www.celiak.cz/vanocni-bezlepkovy-trh-2017  si můžete předem objednat.

Podrobné informace www.celiak.cz  a na fb profilu Společnosti pro bezlepkovou dietu  https://www.facebook.com/Spolecnostprobezlepkovoudietu

 Ford Motor Company, s. r. o. jako titulární partner společnosti ABF, a. s. si Vás dovoluje pozvat na prezentaci modelů Ford v hale 2D.
Anketní soutěž pro návštěvníky o hodnotný dar


Návštěvníci se mohou i letos stát porotci tří soutěží. Rozhodnout mohou v soutěži firem o Nejkrásnější  vánoční stromek, nebo v soutěži gastronomických a zahradnických  škol o Nejlépe nadekorovaný vánoční stůl. Je připravena novinka a to soutěž o nejzajímavější dárek na veletrhu Favorit veletrhu.  Pro jednoho z hlasujících návštěvníků je připraven hodnotný dar od společnosti Luxiom. Milí návštěvníci, zapojte se do soutěže a vyhrajte!

Soutěž o Nejkrásnější  vánoční stromek

Představujeme vám soutěžící firmy

Czech Turism, ČESKÝ PORCELÁN, Dana Šikulová, Eva Záhrobská, Ford Motor Company, GLASSOR, Ivana Jandová ČESKÉ OZDOBY, Jiřina Průchová, ak. mal., Kamenyprozdravi.cz, Keramická dílna U anděla, Loco Company, Soukromá SOŠ a SOU Bean, Stanislava Mattanelli, Střední zahradnická škola a SOU Praha, T-WOOD, Tupperware – BUBU, Václav Valášek - JaVaHračky

Soutěž o Nejlépe nadekorovaný vánoční stůl

Představujeme vám soutěžící školy

SOŠ a SOU Beroun, První soukromá hotelová škola, spol. s r. o., Střední zahradnická škola střední odborné učiliště s.r.o., Soukromá SOŠ a SOU Bean, s.r.o.

Soutěž Favorit veletrhu

Soutěž pro vystavovatele o nejlepší exponát veletrhu.

Soutěž spočívá v tom, že každý vystavovatel, který se do soutěže přihlásí, vybere ze své expozice jeden exponát, který považuje za možného Favorita veletrhu 2017. Každý návštěvník veletrhu obdrží anketní lístek, ve kterém bude moci zakřížkovat libovolný počet soutěžních produktů. Exponát, který od návštěvníků získá nejvíce křížků, se stane FAVORITEM VELETRHU. Více na www.facebook.com/abf.veletrhy.bydleniZapojte se do projektu Pomáháme dětem o Vánocích


Návštěvníci i vystavovatelé se budou moci zapojit do projektu Pomáháme dětem o Vánocích a přinést dárek dětem z FOD Klokánek pod jejich Strom splněných přání. Kam: PVA PRAHA EXPO v Letňanech, HALA 2D, stánek FOD Klokánek u hlavního podia. Kdy: po celou dobu konání veletrhu. Za dárky děkuje, Jindra Konečná, manažerka veletrhuProjekt DEJME ŠANCI DĚTEM


Projekt pod vedením ředitelky neziskové organizace Charita dětem Jany Pletněvové vyhledává a umožnuje hudební a taneční vzdělání talentovaným dětem z dětských domovů.

Na přípravě charitativního projektu se podílí Anife Hassan Vyskočilová, a vystoupení se vtipem moderuje. V sobotu 9.12. vystoupí na podiu spolu s dětmi také hudební osobnosti

Karel Kahovec, Marie Pojkarová.Projekt ULICE DĚTEM ON TOUR


Projekt pod vedením ředitele neziskové organizace Ulice dětem Daniela Lacka podporuje hendikepované děti a mládež i děti a mládež ze sociálně slabých rodin v oblasti dovedností.

Za moderace Daniela uvidíte nejen hudební a taneční vystoupení talentovaných dětí a mládeže, ale i řadu progresivních sportovních a bojových ukázek. Návštěvníky přijdou potěšit svým vystoupením také hudební osobnosti Filip Solcány – BeatSolcy, DOMINIKA MINA ELISCHEROVÁ, PJAY.Pomáháme dětem o Vánocích


Projekt Pomáháme dětem o Vánocích spojuje tři charitativní projekty formou doprovodného programu: projekt ULICE DĚTEM ON TOUR, který podporuje hendikepované děti a mládež i děti a mládež ze sociálně slabých rodin v oblasti dovedností, projekt DEJME ŠANCI DĚTEM vyhledává a umožnuje hudební a taneční vzdělání talentovaným dětem z dětských domovů a projekt o pomoci dětem Fondu ohrožených dětí KLOKÁNEK. Svůj talent předvedou desítky mladých umělců z těchto projektů s tanečními, pěveckými i sportovními vystoupeními na hlavním pódiu veletrhu. Přijďte je také podpořit svým potleskem.Art-terapie pro děti a dospělé - malování na hladině vody


Malovali jste někdy na hladině vody? 

Přijďte si malovat na vodní hladině a zamilovat si umění 11 století - Ebru. Ebru je starobylé umění, které nechává barvy plout a tančit po vodní hladině. Ebru je nádherná art-terapie pro děti a dospělé, která odkrývá tvůrčí potenciál. Vzrušující a nezapomenutelný zážitek na Vás čeká ve FASHION ZÓNĚ!Kreativita o Vánocích, aneb přijďte tvořit do workshopů na veletrhu.


Jeden z doprovodných programů předvánočního veletrhu jsou tvůrčí workshopy, kde můžete rozvíjet svoji kreativitu, ale i vašich dětí. V HALE 2D představí firma T–WOOD svoje kreativní výrobky, hračky ze dřeva, a letos i dřevěné vánoční ozdoby. Všechny výrobky chráněné dílny T-WOOD jsou výsledkem ruční práce hendikepovaných zaměstnanců.

Firma T-WOOD, s.r.o. byla založena v roce 2008. V roce 2010 získala statut chráněné dílny a dnes zaměstnává téměř šest desítek kolegů. Specializuje se na výrobky ze dřeva, jako jsou dřevěné hračky, podlahy z masivu a různé dekorativní a prezentační předměty. Kromě toho vyrábí také krásné skleněné vitráže. A letos nově i dřevěné vánoční ozdoby. Navštivte VÁNOČNÍ HODY na veletrhu


O správnou atmosféru se postará sekce  Vánoční hody, která nabídne milovníkům dobrého jídla a pití tradiční jídla, ale i gurmánské speciality. V nabídce budou tavené, i zrající sýry, uzeniny, klobásky,  ale i šnečí speciality, sladké delikatesy z čokolády a karamelu, krajové koláče, vánočky a vánoční cukroví, kvalitní lahodná odrůdová i archivní vína, medoviny, čepovaná i lahvová piva, různé druhy káv a čajů a nealkoholických 100% ovocných nápojů. Bohatou nabídku pochutin a ochutnávek doplní potravinové produkty Regionální potraviny. Novinkou bude Vánoční bezlepkový trh, pořádaný dne 9.12. v HALE 6 Společností pro bezlepkovou dietu z.s. www.celiak.cz.Dárek, který zabaví a současně rozvíjí kreativitu.


Hledáte pro své děti jiný dárek než telefon? Dárek, který zabaví a současně rozvíjí jejich kreativitu?

Jednou z novinek, které jsou v současnosti na trhu je silikonová modelína Think Doh. Díky svým magickým vlastnostem upoutá nejen Vaše děti. Modelína patří mezi nejoblíbenější kreativní hračky a silikonová modelína Think Doh Vám dává ještě více možností. Nezanechává nepořádek, úlomky ani drobečky, nelepí se a je vhodná i pro alergiky. Je vyrobená ze silikonu, který se dnes využívá nejen ve zdravotnictví a je antibakteriální, netoxická a absolutně bezpečná. Na vzduchu netvrdne a tak se dá použít znovu a znovu. Můžete z ní vyrábět vše, co Vás napadne. Najdete ho v HALE 2.

Součástí větších balení jsou i různá vykrajovátka, pečící papír a hrací plocha s návodem, jak na to.

Díky svým vlastnostem si s ní mohou děti hrát do nekonečna. A pokud si Vaši šikulové budou chtít nechat svůj výtvor napořád, stačí jej jen zapéct v troubě po dobu asi 10 min, přičemž neztratí ani lesk a ani svou pružnost. Pokud nechcete zapékat v troubě, pak se nabízí samotvrdnoucí modelína MIX-UP, která sama ztvrdne na vzduchu do 6ti hodin.Pracuje se s ní tak báječně, že dokážete vytvořit i kostku na hraní nebo si můžete vyrobit „hopíka“ dle vlastní fantazie a i po ztvrdnutí bude skákat. Základní hmota je v bílé barvě a ta se pak probarvuje barevnými gely, které ale nešpiní. Stačí docela maličko a můžete si vytvořit barvu, jakou budete chtít.Rukodělná tvorba ve speciální sekci ČESKÝ JARMARK


Pro příznivce řemeslné výroby je připravena zajímavá nabídka rukodělných výrobků čtyřiceti řemeslníku a lidových tvůrců v sekci ČESKÝ JARMARK. . Přijďte vybrat dárek pro své nejbližší, který má duši!Plán výstaviště

Závěrečná zpráva 2017

Facebook
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje