Stříbrné vánoční dny Stříbrné vánoční dny
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany

Soutěže


 

Anketní soutěž pro návštěvníky o hodnotný dar   
Návštěvníci se mohou i letos stát porotci tří soutěží. Rozhodnout mohou v soutěži firem o Nejkrásnější  vánoční stromek a soutěži Favorit veletrhu o nejzajímavější exponát na veletrhu, dále v soutěži gastronomických a zahradnických  škol o Nejlépe nadekorovaný vánoční stůl. Pro jednoho z hlasujících návštěvníků, který správně zodpoví anketní otázku je připraven hodnotný dar.
Milí návštěvníci, zapojte se do soutěže a vyhrajte! Anketní box najdete u info stánku ve Vstupní hale II.

 

 

Soutěž o Nejkrásnější  vánoční stromek
Soutěž pro vystavovatele veletrhu o nejkrásnější vánoční stromek v tradičním, nebo kreativním pojetí.
Soutěžní stromky firem budou vystaveny na stánku vystavovatele. (hodnotí návštěvníci, výsledky soutěže budou vyhlášeny v neděli na hlavním pódiu ve Vstupní hale II v 16 hodin)

 

 

Soutěž o Nejlépe nadekorovaný vánoční stůl
Soutěž o nejkrásnější vánoční tabuli určena pro gastronomické a zahradnické školy a učňovská střediska.  Soutěžní nadekorované tabule budou vystaveny v Hale 4 v sekci VÁNOČNÍ HODY. (hodnotí návštěvníci, výsledky soutěže budou vyhlášeny v neděli na hlavním pódiu ve Vstupní hale II v 16 hodin)

 

 

Favorit veletrhu
Soutěž pro vystavovatele o nejzajímavější exponát veletrhu.
Přihlášený vystavovatel vybere ze své expozice jeden exponát, který považuje za možného Favorita veletrhu 2018. Návštěvník veletrhu, který se zapojí do anketní soutěže, zakřížkuje libovolný počet soutěžních produktů. Exponát, jež od návštěvníků získá nejvíce křížků, se stane FAVORITEM VELETRHU. (hodnotí návštěvníci, výsledky soutěže budou vyhlášeny v neděli na hlavním pódiu ve Vstupní hale II v 16 hodin)Plán výstaviště

Závěrečná zpráva 2018

Facebook