Stříbrné vánoční dny Stříbrné vánoční dny
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany

TALENTOVÉ VÁNOČNÍ DNY 2018


PODPORUJEME TALENTOVANÉ DĚTI,  
jejich píli, chuť pracovat na sobě a na svém talentu…

 

ABF, a.s. je organizátorem veletrhu Stříbrné vánoční dny. Každoroční součástí této akce je čtyřdenní program na pódiu, který připravujeme ve spolupráci s Ulice dětem o.p.s. Zveme všechny děti k účasti na Talentových vánočních dnech.

 

Cílem akce je vyhledávání talentovaných jedinců a skupin. Nabízíme dětem možnost prvních malých krůčků na velkém pódiu, možnost zažít pocity a emoce vystupování před diváky, před svými rodiči, prarodiči, učiteli, spolužáky, ale i před širokou veřejností. Je velmi důležité, aby mladí měli šanci prezentovat sami sebe, utlumit strach a trému a vydat ze sebe to nejlepší. Program zahájíme besedou /kulaté stoly/ s odborníky na téma rozvoje tělovýchovy na školách, podpory talentů, způsob výuky a motivace dětí. Účast odborníků z oboru školství, psychologie, pedagogiky i praxe.

 

Následovat budou jednotlivá vystoupení žáků, skupin dětí ze škol, ústavů a institucí. Nezapomeneme ani na handicapované, kteří ukáží, že handicap není překážkou.Ty nejšikovnější pak pozveme na vyhlášení největších talentů jednotlivých kategorií poslední den veletrhu v odpoledních hodinách.

 

Uzávěrka přihlášek je prodloužena do 30.11.2018!

 

Přihláška ke stažení

 

 

 Plán výstaviště

Závěrečná zpráva 2017

Facebook
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje