Stříbrné vánoční dny Stříbrné vánoční dny
Organizátor


ABF, a.s.

Najdete na veletrhu - Stříbrné vánoční dny


Orgonity a orgonitové šperky pro harmonizaci duše a těla.

Vystavovatel: Karolína Májová - Hala -

Autorská výroba energeticky silně pozitivně nabitých orgonitů doporučovaných léčiteli nejen v Čechám, ale i ve světě. Obchod KamenyProZdraví.cz je splněným dětským snem, splněnou touhou pracovat s kameny a jejich energií. Pomáháme tak co největšímu počtu lidí začít znovu vnímat a začlenit kameny a jejich energie do našich životů a domovů. Orgonity představují silné transformátory energie, které stále pracují v prospěch lidí, zvířat a planety Země. Transformují negativní energii na pozitivní, chrání před elektrosmogem, doplňují a harmonizují energetický systém člověka i zvířat. Nabízíme širokou paletu orgonitů různých tvarů s různým posláním. Ať už se jedná o osobní orgonit do kapsy, orgonit na noční stolek pro podporu klidného a zdravého spánku a krásných snů, orgonit do místnosti pro eliminaci elektrosmogu a harmonizaci energie nebo kouzelný energetizující šperk, vše najdete v naší nabídce. Nechte se přitáhnout jejich magickou silou a užijte si příval pozitivní a láskyplné energie. Prohlédněte si již teď nejen naše orgonity na www.kamenyprozdravi.cz , nebo nám napište na info@kamenyprozdravi.cz , případně volejte na +420 777 28 99 77, +420 315 627 577. Těšíme se na vás 


Krmiva SALAČ

Vystavovatel: Jan Salač - Hala -

VELKOOBCHOD SALAČ vznikl v roce 1991 a od této doby nepřetržitě působí na českém trhu krmiv pro malá zvířata. Tato dvacetipětiletá doba činnosti, kdy se zaměření naší firmy formovalo dle velmi dynamického rozvoje českého trhu, nám významně pomohla při hledání nejvhodnějšího sortimentu pro tu nejnáročnější klientelu. Firma VELKOOBCHOD SALAČ je výhradním dovozcem pro Českou a Slovenskou republiku amerického superprémiového krmiva EARTHBORN HOLISTIC®, PRO PAC Ultimates®, prémiového krmiva SPORTMIX® a superprémiového krmiva italského výrobce s dlouholetou tradicí MONGE NATURAL SUPERPREMIUM, prémiového krmiva LECHAT a GEMON. Nabídku jsme rozšířili také o španělské granule značek WILLOWY GOLD, WILLOVY a ACTI-CROQ. Dále u nás můžete nakoupit vysoce kvalitní masové pamlsky. Novinkou minulého roku je rozšíření sortimentu o HRAČKY pro psy i kočky, tento rok jsme sortiment doplnili o vysoce kvalitní MISKY. Nabízené produkty distribuujeme po celé republice ze dvou velkobchodních základen na Borku u Staré Boleslavi a v Olomouci, kde taktéž najdete naše firemní prodejny.


KERAMICKÁ DÍLNA U ANDĚLA

Vystavovatel: Ing. Michal Plodek - Hala -

Keramická dílna Mirky a Michala Plodkových z Hradce Králové vám nabídne: vlastnoručně vyrobené keramické vánoční ozdobičky, keramické perníčky, andílky, anděly, zvonečky, vánoční přáníčka, PF, svícínky a spoustu dalších originálních vánočních dekorací. Přijďte navštívit náš vánoční stánek, budeme se na vás těšit.


ALBI Česká republika a.s.

Vystavovatel: ALBI Česká republika a.s. - Hala -

Jsme ryze česká firma a naše vtipná přáníčka, napínavé hry a nápadité dárky baví Čechy už 25 let. Albi se stalo synonymem pro kvalitní zábavu i dárky.


Magické voskovky, výtvarné a hobby potřeby pro děti i dospělé

Vystavovatel: RICO.CZ s.r.o. - Hala -

Výrobce originálních papírových šablon MAGIC a výhradní distributor kvalitních výtvarných potřeb PRIMO a magických voskovek pro Českou republiku. Jsme dovozci nažehlovacích dekorací, hot-fix folií, tetování a flexibilních šablon francouzské značky KI-SIGN. Nově nabízíme i kancelářské potřeby PAPIRUS. Magické voskovky znáte již z TV – mají jedinečný ergonomický tvar trojúhelníku se zapuštěným úchopem a nabízejí zajímavé techniky kreslení. Mají dlouhou životnost, nevyžadují ořezávání, nejsou mastné a nelepí ruce. Díky jedinečnému tvaru trojúhelníku se zapuštěným úchopem je možné zapojit děti již od 2,5 let. Celý sortiment naleznete v našem eshopu na www.rafa.cz. Email: obchod@rafa.cz Tel: 774 610 488, 257 217 880


Souběžně probíhající veletrhy
Prodejní výstava řemeslných výrobků

Prodejní výstava řemeslných výrobků

Prodejní výstava originální autorské nezávislé módy, šperků a designu

Prodejní výstava originální autorské nezávislé módy, šperků a designu

Gastro zóna s gurmánskými a tradičními specialitami, Regionální potravina

Gastro zóna s gurmánskými a tradičními specialitami, Regionální potravina

Plán výstaviště
Plán výstaviště Stříbrné Vánoční dny
Závěrečná zpráva 2016

Facebook
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje