Stříbrné vánoční dny Stříbrné vánoční dny

Najdete na veletrhu - Stříbrné vánoční dny


Magické voskovky, výtvarné a hobby potřeby pro děti i dospělé

Vystavovatel: RICO.CZ s.r.o. - Hala 2 - B15

Výrobce originálních papírových šablon MAGIC a výhradní distributor kvalitních výtvarných potřeb PRIMO a magických voskovek pro Českou republiku. Jsme dovozci nažehlovacích dekorací, hot-fix fólií, tetování a flexibilních šablon francouzské značky KI-SIGN. Nově nabízíme i kancelářské potřeby PAPIRUS. Magické voskovky znáte již z TV – mají jedinečný ergonomický tvar trojúhelníku se zapuštěným úchopem a nabízejí zajímavé techniky kreslení. Mají dlouhou životnost, nevyžadují ořezávání, nejsou mastné a nelepí ruce. Díky jedinečnému ergonomického tvaru je možné zapojit děti již od 2,5 let. Celý sortiment naleznete v našem e-shopu na www.rafa.cz. E-mail: obchod@rafa.cz, tel.: 774 610 488, 257 217 880.


Stříbrné Tlapky

Vystavovatel: Jaroslava HANYŠOVÁ - Stříbrné Tlapky - Hala 2 - C24

Vyrábíme jedinečné a originální šperky ze stříbra i zlata, s věrným vyobrazením pejsků, kočiček a dalších zvířat. Se stejným tématem jsou k dostání i klíčenky z obecného kovu s povrchovou úpravou. Šperky vyrábíme v českém Zlatnictví Hanyš v Praze s dlouholetou tradicí a registrací na Puncovním úřadě ČR. http://www.zlatnictvihanys.cz/ Nabízíme také obojky a vodítka pro pejsky z unikátního materiálu BioThane®. Ze stejného materiálu v kombinaci se stříbrem máme náramky, prsteny, náušnice i přívěsky. Skvělý tip na originální dárek.


LEU BRAIN STIMULATOR

Vystavovatel: Schweizer International s.r.o. - Hala 2 - A40

LEU Brain Stimulator je unikátní pedagogicko-logická hra, která dokáže zábavným způsobem trénovat mozek. Prostřednictvím 2D a 3D úkolů zlepšuje prostorové vidění, logické myšlení, kombinatoriku, jemnou motoriku a celkově rozvíjí kreativitu při řešení každodenních technických problémů. Je ideálním vánočním dárečkem vhodným pro celou rodinu – děti, rodiče i prarodiče, jednoduše všechny lidi od 4 do 104 let. Díky praktickému cestovnímu balení ho můžete s sebou vzít na lyžování, silvestrovskou zábavu nebo si jen tak krátit dlouhé zimní večery.


ATIS – Dovolená v Česko-Slovensku, maďarské termály, Rakousko

Vystavovatel: ATIS a.s. - Hala 5 - B68

Vybírejte z nabídky: DOTOVANÉ POBYTY – týden s polopenzí již za 2990 Kč. RELAXAČNÍ VÍKENDY – celoročně pro skupiny i jednotlivce. DOVOLENÁ V TERMÁLECH – celoroční relax (SR, Maďarsko, Rakousko). REKREACE ROH – retro dovolená typu „Anděl na horách“. DOVOLENÁ S DĚTMI – do 15 let s výhodami pro rodinnou dovolenou. DOVOLENÁ BEZ DĚTÍ – relaxujte, každá minuta je pouze vaše. DOVOLENÁ PRO VELKOU RODINU – nabídka velkých rodinných pokojů. DOVOLENÁ PRO ZRALÝ VĚK – od 50 let pobyt s výhodami pro seniory vč. dětí. DOVOLENÁ PRO JEDNOTLIVCE „single“ – „Jedu sám a nic nepřiplácím“. DOVOLENÁ SE PSEM – s námi můžete do označených pobytů s pejskem. Rezervace pobytů: po–pá: 7.30 – 17.00 hod., tel./fax: +420 554 787 111, dispecink@atis.cz, online na www.atis.cz (možnost platby kartou).


G.Benedikt Karlovy Vary s.r.o.

Vystavovatel: G.Benedikt Karlovy Vary s.r.o. - Hala 2 - B45

Firma G.Benedikt je výrobcem kvalitního českého porcelánu již od roku 1882. Našimi spokojenými zákazníky jsou hotely a restaurace z celého světa. Nabídneme vám talíře různých velikostí a druhů, šálky s podšálky, hrnky, zapékací mísy a další sortiment v bílém a barevném provedení. Těšit se můžete i na výprodej za zajímavé ceny. Váš tým G.Benedikt Karlovy Vary. www.hotelovy-porcelan.cz


Český smalt - ručně vyrobené originální smaltované nádobí

Vystavovatel: AGB Consulting & Services - Ing. André Gabriel de Brito - Hala 5 - B24

Smalt je úžasná technika. Už odmala jsem si vyráběla šperky z různých materiálů pro sebe a své kamarády. Pak mi kamarádka představila smaltovací techniku – a teprve smalt mě opravdu okouzlil. Postupně jsem začala své smaltované výrobky nabízet i na Karlově mostě. V roce 1990 jsme si s bráchou do garáže pořídili naši první pec na vypalování a začala jsem malovat i na smaltované hrnky. A tak postupně vznikala firma SMALTUM (oficiálně založená 1998). Smalt mě stále moc baví. Dnes pracuji v naší malé dílně v Praze 7 a vymýšlím nové návrhy. Občas jen pro radost, občas z toho vznikne zajímavý nápad, který by se mohl líbit i ostatním. Nejraději mám, když se mi vrací takové ty malé příběhy: fotka od šťastné slečny z Francie, které jsem poslala ztracenou náušnici nebo panikařící tatínek z USA, jehož synek ztratil náš hrnek a odmítá pít z jiného…To pak vím, že naše výrobky přinášejí radost i ostatním. Markéta Novotná, Designer SMALTUM


Lenka Bařinová – BALLEPE

Vystavovatel: Lenka Bařinová - Hala 2 - C14

Velkoobchod, maloobchod, distribuce zboží dárkového charakteru. Hlavní činností je prodej přírodní řecké kosmetiky značky Blue Scents. Dále dodáváme kompletní sortiment tělové kosmetiky firem Vivian Grey, Le Blanc, Heathcote Ivory, Jeanne en Provence, Cath Kidston, Savonnerie de Nyons. V nabídce máme prostorové vůně (vonné svíčky, prostorové parfémy, difuzery), bytové dekorace, keramiku a textilní výrobky.


Anna Anna®

Vystavovatel: Anna Anna - Hala 5 - B58

Anna Anna® je značka výjimečného ručně malovaného oblečení, jehož autorkou je výtvarnice a módní designerka Anna Tejklová. Každoročně zaznamenává obrovský zájem návštěvníků našeho veletrhu. Pokud chcete oslnit nádherným dárkem s uměleckou hodnotou, zamiřte rovnou k obchodu Anna Anna, kde Vás letos čekají kromě rozličných topů, šatů a tunik také novinky v podobě ručně malovaných kabelek a čepic a také modely z tištěných autorských látek. K vidění bude i několik exkluzivních šatů z plesové kolekce 2017. Team Anna Anna se na Vás bude těšit a maximálně se Vám věnovat. Můžete zde platit kreditní kartou a ke každému zakoupenému zboží dostanete zdarma dárkové balení v okrasném celofánu a luxusní dárkovou taštičku. www.annaanna.cz


Soukromá Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Bean s.r.o.

Vystavovatel: SOŠ a SOU BEAN, s.r.o. - Hala 5 - B37

Střední školy Bean s.r.o. s tradicí již 25 let Našim žákům nabízíme: • Individuální přístup ke každému žákovi na škole s rodinnou atmosférou, • Nadstandardní nabídka výuky cizích jazyků (na výběr z Anglického, Německého, Francouzského, Španělského a Ruského jazyka), • Zábavné a efektivní učební metody, • Možnost individuálního studijního plánu, • Elektronická kontrola studia – systém „Bakaláři“, • Studijní konzultace osobně či on-line (e-mail, Moodle, Facebook, Skype, Whatsapp), • Výuka v moderních počítačových a odborných učebnách dle oborů (např. Kosmetika, Gastronomie, Zahradnictví), • Wi-Fi připojení pro studenty v celé budově školy, • Dobrá dopravní dostupnost a možnost stravování ve školní jídelně, • Zajištění ubytování dojíždějícím žákům, • Dlouholetá práce se žáky se specifickými poruchami učení (dysgrafie, dyslexie, dysortografie, dyskalkulie) příp. se specifickými poruchami chování (ADHD, ADD, aj.), • Integrace cizinců (zejména Ukrajinců) ve třídách, • Účast na sportovních kurzech (lyžařský, vodácký, cykloturistický), • Posilovna v tělocvičně, • Autoškola s výraznou slevou pro žáky školy. Mezi žádané obory patří např. Architekt zahrad, Floristika, Kosmetické služby, Cestovní ruch, Hotelové služby nebo Aplikace informačních technologií. U nás můžete studovat i dálkově, příp. si zvýšit kvalifikaci absolvováním rekvalifikačního kurzu. Přijďte se k nám podívat na DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ a to každou středu od 10hod. do 17hod., příp. jiný den po telefonické domluvě. Těšíme se na vaši návštěvu.


Snový svět – lněná domácnost

Vystavovatel: Jana Krčmová - Hala 5 - B71

Len je rostlina minulosti, současnosti i budoucnosti. Uchvátila nás svými vlastnostmi a použitím v běžném životě. Proto jsme se rozhodli nabídnout i ostatním praktické lněné doplňky do domácnosti. Jsme rodinná firma a pod značkou Snový svět vyrábíme, dodáváme lněné látky a produkty z nich. www.snovysvet.cz


OcelOva

Vystavovatel: Ing. Vladimíra Remeníková - Hala 5 - B75

Pod značkou OcelOva vám představuji autorské šperky tepané, ohýbané, tvarované z chirurgických drátů zdobené pravými perlami, polodrahokamy a českými skleněnými korálky. Každý šperk je originál, který existuje pouze v jednom jediném exempláři. Jsou vyrobeny ručně včetně všech detailů a komponentů. K výrobě používám výhradně ocelové dráty se zdravotním atestem pro chirurgii. Tyto dráty jsou kvalitní, s garantovaným složením, hypoalergenní, stálobarevné, časem nemění vzhled. Samotná tvorba je pro mne jako meditace pro zachování vnitřní rovnováhy. Tvořím z pocitu vnitřní nutnosti, s lehkostí, radostí a láskou. Tato činnost je intuitivní, svobodná. Smyslem mého snažení je zhmotnění mojí představy o šperku. Vyrábím jen takové šperky, jaké bych chtěla sama nosit a nosím. Baví mne a žiji tím kouzlem, kdy se z obyčejného kusu drátu, který vezmu ráno do ruky, stane do večera něco zcela jiného, úchvatného. Miluji pak ten pocit z dobře odvedené práce a vidím v něm smysl života. S přátelským pozdravem z Ostravy, ocelového srdce republiky.


Butiqcool

Vystavovatel: Lucie Džmuráňová - BUTIQCOOL - Hala 5 - B80

U nás najdete originálně a vtipně zpracovaná dámská i pánská trička s filmovými, seriálovými, názorovými a designovými motivy pro všechny věkové kategorie. Kvalitní vysokogramážová bavlna zaručuje dlouhou barevnou stálost. Dále máme i dámské šaty, svetry či kabáty z Nepálu a Thajska. Svůj originální kousek si u nás najde každý.


MP TOBACCO s.r.o.

Vystavovatel: MP TOBACCO s.r.o. - Hala 2 - B12

U nás naleznete doutníky z Hondurasu, Dominikánské republiky, Nikaragui, Mexika a samozřejmě z Kuby. K doutníkům nabízíme i veškeré příslušenství. Nejsme ale jen prodejci, rozumíme doutníkům a jsme vyhledávanými profesionály pro školení, přednášky a prezentace z oblasti kouření, uchovávání a anatomie doutníků. V sortimentu máme také dýmky VAUEN, stejnojmenné dýmkové filtry a čističe dýmek. Udělejte radost sobě nebo svým blízkým!


Karlovarská kosmetika®

Vystavovatel: VŘÍDLO, výrobní družstvo - Hala 2 - B41

Vřídlo, v.d. - tradiční výrobce karlovarské kosmetiky. Na veletrhu dárků bude společnost Vřídlo, karlovarská kosmetika® opět nabízet osvědčené produkty, jako například Ozalin®, Arnika®, Campherol®, zubní pasty řady Carlotherm® s obsahem karlovarské soli, koupelové přípravky, osvědčenou pleťovou kosmetiku řady COSMETICA CAROLINUM® a mnoho dalších výrobků. V nabídce budou také různá dárková balení kosmetiky za velmi výhodné ceny. Těšíme se na Vaši návštěvu. www.vridlo.cz


SkyTech Corporation s.r.o.

Vystavovatel: SkyTech Corporation s.r.o. - Hala 2 - B22

Beautybox.cz představuje velké množství renomovaných značek, které nabízí pečující a zkrášlující kosmetiku z celého světa. Tato společnost působí především v oblasti osobní péče – v sortimentu najdete doplňky, dekorativní i pečující kosmetiku, make-up a mnohé další. Společnosti, které Beautybox.cz představuje, jsou vůdčí ve svém oboru. Mezi nejvýznamnější partnery patří například Royal & Langnickel, Bellápierre, La-Tweez nebo MosqiutNo.


ALA-FOX Alena Pavlíková

Vystavovatel: Alena Pavlíková ALA-FOX - Hala 5 - B48

Originální a netradiční textilní výrobky z Podbezdězí, které nenajdete v žádném obchodě. Každý výrobek je autorsky ručně zpracován a nese si svého ducha z pod hradu Bezděz. Využijte příležitost výrobky si prohlédnout či rovnou vyzkoušet na výstavišti PVA EXPO PRAHA v Letňanech na veletrhu Stříbrné vánoční dny 2017.


ALENA BÁRTOVÁ

Vystavovatel: Alena Bártová - Hala 5 - A21

Zabývám se autorským šperkem – cín, měď + minerály; vitrážemi, tušovou malbou sumie (japonský styl – studium u paní Teri Ando).


Vánoční tvoření s vykrajovacími formičkami!

Vystavovatel: W! Europe, s.r.o. - Hala 2 - B24

Společnost W! Europe - nabízíme více než 700 druhů vykrajovacích formiček na vánoční tvoření! Uspokojíme vás nejen pestrou škálou různých tvarů od velikosti 1 cm až po 18,5 cm, ale také novinkami jako 3D a vykrajovačky na hrneček. Navštivte nás v Hale 2 vedle stánku s českým porcelánem. Těšíme se na vás!


SLEZSKÁ TVORBA, výrobní družstvo

Vystavovatel: Slezská tvorba, výrobní družstvo - Hala 2 - A34

Bez skleněných ozdob nemají Vánoce ten správný třpyt. Výroba tradičních skleněných ručně foukaných a malovaných vánočních ozdob s tradicí od roku 1951. Patříme mezi největší výrobce skleněných vánočních ozdob v České republice. Základní sortiment tvoří koule o velikosti 4–10 cm, olivy, rakety, zvonky, špice, volně foukané tvary a výrobky foukané do forem (srdce, figurky), nabízíme i koule ve velikosti 12-20 cm. Vánoční ozdoby jsou vyráběny v širokém spektru barev a dekorů. Každá ozdoba je ručně zpracovaný originál – druhou naprosto stejnou nenajdete. Přestože se jedná o ruční výrobu, ceny jsou příznivé pro každého zákazníka. Srdečně Vás zveme k návštěvě našeho stánku na veletrhu Stříbrné vánoční dny 2017. www.slezska-tvorba.cz


ŠATY SUKNĚ

Vystavovatel: ŠATY SUKNĚ - Hala 5 - A19

V E-shopu www.SatySukne.cz prodává své modely Radka Kudrnová. Najdete u nás šaty, sukně, dětské sukničky, trička i svetříky. Vše je české a s láskou šité. www.SatySukne.cz


Lázeňská léčebna MÁNES v Karlových Varech – zdraví z našich lázní

Vystavovatel: Lázeňská léčebna Mánes - Hala 2 - B03

Specializujeme se na prevenci i léčbu onemocnění zažívacího traktu, cukrovky, obezity a pohybového ústrojí u dospělých, dětí a dorostu. Pobyty lze uskutečnit jak prostřednictvím zdravotního pojištění, tak i jako samoplátce. Připravujeme speciální stravování se širokou nabídkou diet vč. bezlepkové s ohledem na individuální potřeby klienta. Areál, který se nachází v klidné části lázeňské zóny s dobrou dopravní obslužností a možností parkování u hotelu, je tak ideální pro rodinné nebo relaxační pobyty. Srdečně vás zveme k našemu stánku, zde můžete využít pestré nabídky našich týdenních léčebných nebo zkrácených wellness pobytů. Každý návštěvník našeho stánku může získat slevu 500 Kč na vybrané pobyty a zúčastnit se výherní soutěže o balíčky přírodní Karlovarské kosmetiky. Přijďte nás navštívit a zakupte lázeňský pobyt za akční cenu přímo na stánku. Udělejte radost sobě nebo vašim blízkým dárkovým pobytem v Lázeňské léčebně MÁNES v Karlových Varech. Můžete nás kontaktovat na tel. 353 334 111 nebo info@manes-spa.cz. Jsme tu pro vás na www.manes-spa.cz.


Když vás bolí záda - pomůže Medistik

Vystavovatel: BODY CENTRUM, s.r.o. - Hala 2 - C11

Přijďte si k nám na stánek vyzkoušet masážní tyčinku Medistik s účinkem do 1-2 minut. Rychlé uvolnění krční nebo bederní páteře vyzkoušíte přímo na veletrhu. Oceníte bezkontaktní praktickou aplikaci, tj. bez ručního nanášení. Řada Medistik má 3 formy balení: tuhá tyčinka Stick, Spray a Roll-on určené na úlevu od bolesti. I díky této formě mohou obsahovat účinné látky v několikanásobném množství, než u gelů aplikovaných rukama. Medistik stick a spray mají duální účinek = hřejí i chladí podle teploty dané tkáně, prokrví do hloubky, aniž by zčervenala pokožka. Medistik ICE příjemně chladí a doslova vás postaví na nohy. A nejčastější reakce klientů? „Konečně něco, co funguje!“ www.medistik.cz


Kvalitní potraviny se značkou Klasa a Regionální potravina

Vystavovatel: Státní zemědělský intervenční fond - Hala 0 - A01a

Vánoční pohodu si můžete užít se společnosti kvalitních potravin oceněných značkou Klasa a Regionální potravina. Loga kvality, udělována ministrem zemědělství, jsou pomocníky při každodenních nákupech. Na stáncích Akademie kvality, kde se potkáte s oceněnými výrobci, můžete zakoupit prověřené pochoutky nejen pro vaši vánoční tabuli. • Značka Klasa označuje kvalitní potravinářské a zemědělské výrobky již od roku 2003. Všechny výrobky oceněné značkou Klasa jsou pečlivě vybrány, aby měl každý zákazník jistotu, že zvolil správně. Přes tisícovku takto označených výrobků lze nakoupit v běžné obchodní síti. • Zelené logo krajiny Regionální potravina je oceněním pro to nejlepší z regionů České republiky. Výrobky označené tímto logem jsou potraviny z místních zdrojů s distribucí především v daném regionu.


Šperky Viks

Vystavovatel: Veronika Boušková - Hala 2 - A25

Nevíte jakými doplňky se ráno zkrášlit? Šperky z křišťálové pryskyřice jsou vkusným a moderním doplněním vašeho outfitu. Značka Viks vám dává na výběr z velkého množství sortimentu a ze spousty nápaditých vzorů, které upoutají vaši pozornost. Vyrábíme celé kolekce od určitého vzoru, ale i jednotlivé originální kusy (např. steampunkové nebo indigové šperky). Možnost šperků z fotek vlastního výběru i na objednávku. Materiál, se kterým pracujeme, je velmi kvalitní, lehký a s vysokým leskem. Šperky Viks se hodí pro každodenní nošení i na společenské akce. Je tak snadné udělat radost sobě i svým blízkým originálním a ručně vyrobeným šperkem.


FaBOS s.r.o. – bižuterní šperky Made in Jablonec

Vystavovatel: FABOS s.r.o. - Hala 2 - C37

Výroba bižuterie má v Jablonci nad Nisou dlouhou tradici od 18. století. Už během 19. století si jablonecká bižuterie díky píli, vynalézavosti a prozíravosti výrobců vydobyla dominantní postavení na světových trzích. A významné místo si, přes mnohé dějinné zvraty, uchovala dodnes. Naše firma na tuto tradici hrdě navazuje a nabízí bižuterní šperky a komponenty vlastní výroby. Používáme křišťálové skleněné komponenty celosvětově známé společnosti Swarovski a české společnosti PRECIOSA i skleněné kameny z vlastní produkce.


Vánoční ubrusy a stolní textil

Vystavovatel: Veronika-bytový textil - Hala 5 - B27

Šijeme vánoční stolní textil - ubrusy, prostírání, středové naprony, běhouny, šály, ubrousky aj. - většinou z českých látek a v menší míře z dovozových látek z EU. Máme velký výběr velikostí. Šijeme též na zakázku atypické rozměry a ovály.


Orgonity a orgonitové šperky pro harmonizaci duše a těla

Vystavovatel: Karolína Májová - Hala 5 - B41

Autorská výroba energeticky silně pozitivně nabitých orgonitů doporučovaných léčiteli nejen v Čechám, ale i ve světě. Obchod KamenyProZdraví.cz je splněným dětským snem, splněnou touhou pracovat s kameny a jejich energií. Pomáháme tak co největšímu počtu lidí začít znovu vnímat a začlenit kameny a jejich energie do našich životů a domovů. Orgonity představují silné transformátory energie, které stále pracují v prospěch lidí, zvířat a planety Země. Transformují negativní energii na pozitivní, chrání před elektrosmogem, doplňují a harmonizují energetický systém člověka i zvířat. Nabízíme širokou paletu orgonitů různých tvarů s různým posláním. Ať už se jedná o osobní orgonit do kapsy, orgonit na noční stolek pro podporu klidného a zdravého spánku a krásných snů, orgonit do místnosti pro eliminaci elektrosmogu a harmonizaci energie nebo kouzelný energetizující šperk, vše najdete v naší nabídce. Nechte se přitáhnout jejich magickou silou a užijte si příval pozitivní a láskyplné energie. Prohlédněte si již teď nejen naše orgonity na www.kamenyprozdravi.cz nebo nám napište na info@kamenyprozdravi.cz, případně volejte na +420 777 28 99 77, +420 315 627 577. Těšíme se na vás.


FYTOPHARMA – bylinné čaje

Vystavovatel: FYTOPHARMA, a.s. - Hala 2 - A05

Ochutnejte naše tradiční bylinné čaje a vychutnejte si zdravější životní styl. Nabízíme vám roky osvědčené receptury bylinných směsí bez umělých příchutí a barviv. V naší nabídce najdete jak porcované, tak sypané čaje, bylinné sirupy, doplňky stravy s rostlinnými výtažky ve formě tobolek i kosmetické přípravky. Znáte naši TATRANSKOU PRŮDUŠKOVOU SMĚS? Vychutnejte si jedinečnou chuť, účinek a změnu barvy čajové směsi pouze díky rostlinné síle a složení. Naše výrobky můžete zakoupit výhradně v lékárnách a rádi vás přivítáme na našem stánku na Stříbrných vánočních dnech, kde vám také nabídneme vánoční dárkové kazety pro vaše nejbližší. Naše celé portfolio si můžete prohlédnout na www.fytopharma.sk nebo nás kontaktovat na tel. +421/347726650, +421/905371428. Těšíme se na vás.


Loco company s.r.o.

Vystavovatel: Love Original Cosmetics s.r.o. - Loco company s.r.o. - Hala 2 - A37

Firma Loco je výrobcem parfémů s vysokým obsahem vonných látek třídy Parfum od roku 2009. Naše parfémy jsou charakteristické především svou jedinečností a dlouhotrvající vůní. Kvalitní francouzské esence od tamních mistrů zaručují nevšední zážitek a potěšení z vůně po celý den již po jediném nanesení. Náš sortiment se zaměřuje také na interiéry vozů našich zákazníků, kde můžeme nabídnout jednu ze tří exkluzivních vůní do aut, které po nanesení na přiloženou visačku, přenesou vaše vozidlo do úplně nového rozměru.


TOBOGA FANTASY - zábavní centrum plné skvělých atrakcí

Vystavovatel: Toboga s.r.o. - Hala -

Toboga Fantasy je obrovská dětská herna s mnoha atrakcemi nejen pro děti, ale i pro dospělé. V hale na ploše přes 6000 m2 se nachází spousta atrakcí. Každá atrakce zavede naše návštěvníky do světa fantazie, kde nic není nemožné. Dětské centrum Fantasy v Praze na Zličíně patří do skupiny zábavních parků TOBOGA, které mají kromě Prahy své pobočky i v Brně, ve Zlíně a v Hradci Králové. Tento dětský zábavní park je z nich nejnovější a také největší. Více informací na www.toboga.cz.


MIX-TEE velkoobchod, s.r.o.

Vystavovatel: MIX-TEE VELKOOBCHOD s.r.o. - Hala 2 - B34

Jsme rodinná firma, která působí na trhu již od roku 1990. V současné době jsme výhradním dovozcem čajů značek Basilur, Tipson, Tarlton, Jaf Tea, Té Reval, Greenfield, Jones, Akbar a kávy Jardin pro Českou a Slovenskou republiku. Mimo to distribuujeme řadu dalších jak českých, tak i zahraničních výrobků. V současné době provozujeme 2 e-shopy, 2 podnikové prodejny a máme v sortimentu více než 1000 produktů.


Zažijte opravdový účinek Aloe Vera s CURALOE

Vystavovatel: Curaloe - Hala 2 - A27

Jedinečná přírodní kosmetika - až 95% Aloe Vera a unikátní doplňky stravy pro zdraví a imunitu obsahující až 100% Aloe Vera. Špičkové produkty Curaloe jsou vyrobeny v ekologické manufaktuře na karibském ostrově Curacao, kde se Aloe Vera pěstuje a rovnou zpracovává. Za studena lisovaná šťáva z Aloe Vera rostlin je základní ingrediencí všech výrobků a to ve vysokých procentech. Kosmetické výrobky neobsahují parabeny a vodu. Nejsou testovány na zvířatech.


ALPA

Vystavovatel: ALPA, a.s. - Hala 2 - C29

Historie společnosti ALPA je historií stabilní a prosperující společnosti. Obliba značky ALPA přetrvala dlouhá desetiletí. Naše společnost vyrábí francovku podle původní osvědčené receptury dodnes. Stejně jako je charakteristická vysoká kvalita naší francovky, je typický i obal, ve kterém se s ní spotřebitel tradičně setkává. Kromě francovek a masážních přípravků vyrábíme také dětskou kosmetiku (značky AVIRIL a BATOLE), pánskou kosmetiku, pleťovou a vlasovou kosmetiku a také dárkové vánoční kazety.


PETITE FRANCE

Vystavovatel: TAJNYK s.r.o. - PETITE FRANCE BOULANGERIE - Hala 5 - B30

Jsme rukodělná pekárna, která se specializuje na pravé francouzské baguette a croissanty. Dále denně pečeme cca 20 druhů různých chlebů. Kváskové, ořechové, celožitné, mrkvové, dýňové atd. Naše cukrárna každý den připravuje cca 20 - 30 cukrářských výrobků. Například naše legendární makové nebo jablečné záviny, koláče čokoládové, švestkoořechové, hruškové, dýňové aj. Dále nabízíme muffiny, cookies, macarons, brownies, vánočky atd.


Ochutnejte Slovinsko.cz

Vystavovatel: SOLUTER s.r.o. - Hala 0 - A06

SOLUTER s.r.o. je společnost se sídlem v Praze, která se pod značkou Ochutnejte Slovinsko.cz zabývá dovozem kvalitních vín a dalších produktů od lokálních producentů (pršuty, sýry, medy, oleje) ze Slovinska. Zastupuje slovinská vinařství KUNEJ, RADGONSKE GORICE, VINAKOPER, METLIKA a VINAKRAS. Nejzajímavějším produktem v nabídce je čokoládové víno CHOCOLAT IMPERIAL, které je na českém trhu zcela unikátní. Tento aromatizovaný vinný nápoj je složený z jedinečného výběru čtyř odrůd špičkových červených vín a vysoce kvalitní 76% hořké čokolády původem z Ekvádoru. Novinkou je CHOCOLAT IMPÉRIAL BLANC, vyrobeno na bázi cuvée z bílých plných vín, obohaceno kvalitní bílou čokoládou připravenou podle speciální receptury. Tato kombinace vytváří vynikající a jedinečnou nezaměnitelnou vůni, chuť a čokoládový dozvuk těchto produktů. CHOCOLAT IMPERIAL jsou vína z produkce slovinského rodinného vinařství KUNEJ, které se věnuje výrobě a pěstování vína již 5 generací.


Pavlína Bálková

Vystavovatel: Pavlína Bálková - Hala 5 - B01

Ručně vyráběné keramické glazované květiny a originální doplňky: zvonečky, keramické adventní věnce, koule průsvitky a jiné výrobky z domácí dílničky od Pavlíny.


T-WOOD s.r.o.

Vystavovatel: T-WOOD s.r.o. - Hala 2 - D03

Firma T-WOOD, s.r.o. byla založena v roce 2008. V roce 2010 získala statut chráněné dílny a dnes zaměstnává téměř šest desítek kolegů. Specializuje se na výrobky ze dřeva, jako jsou dřevěné hračky, podlahy z masivu a různé dekorativní a prezentační předměty. Kromě toho vyrábí také krásné skleněné vitráže. A letos nově i dřevěné vánoční ozdoby. Všechny výrobky chráněné dílny T-WOOD jsou výsledkem ruční práce hendikepovaných zaměstnanců.


Závěsná houpací křesla ALEBO

Vystavovatel: Alena Šťastná - Hala 2 - C06

Pokud hledáte netradiční dárek, mohlo by jím být závěsné houpací křeslo od české firmy. U našich křesel osobně ručíme za kvalitu a se zákazníky se vždy snažíme najít vhodné řešení jejich požadavků. Křesla vyrábíme z 50 různých látek, mají prodlouženou záruku na 3 roky a nosnost 130 kg. Přijďte si křesla vyzkoušet, případně zakoupit s 20% slevou.


ALBI Česká republika a.s.

Vystavovatel: ALBI Česká republika a.s. - Hala 2 - A44

Jsme ryze česká firma a naše vtipná přáníčka, napínavé hry a nápadité dárky baví Čechy už 25 let. Albi se stalo synonymem pro kvalitní zábavu i dárky.


Český výrobce lehaného skla

Vystavovatel: BDK-GLASS, spol. s r.o. - Hala 2 - A01

BDK-GLASS je jedním z předních českých výrobců dekorativního a užitkového skla. Vyrábíme především lehané mísy, misky, talíře a tácy, podnosy a také svícínky či jiné skleněné dekorace do bytu. Vše pochází z naší dílny - od návrhu až po konečný výrobek. Převážná část výroby je ruční práce.


Poradenství péče o pleť a líčení

Vystavovatel: Miroslava Kopencová - Hala 2 - C39

Srdečně vás zveme k našemu stánku, kde vám profesionální kosmetické poradkyně poradí jak pečovat o pleť a jak se správně nalíčit. Pomůžeme vám s výběrem krásných dárečků pod stromeček pro vaše blízké přesně dle vašich přání. Těšíme se na vás, profesionální kosmetické poradkyně Mary Kay.


Svíčky - GALERIE RADOST

Vystavovatel: GALERIE RADOST - Hala 2 - A16

Ručně vyráběné vonné svíčky z dílny Manufaktury GALERIE RADOST poznáte. 100% přírodní materiály, pečlivě laděné tóny barev, moderní elegance tvarů s nádechem luxusu, precizní ruční zpracování a ještě cosi nepolapitelného navíc, co dělá tyto výjimečné svíčky tím, čím jsou. Svíčky s duší ...


Krmiva SALAČ

Vystavovatel: Jan Salač - Hala 2 - B50

VELKOOBCHOD SALAČ vznikl v roce 1991 a od této doby nepřetržitě působí na českém trhu krmiv pro malá zvířata. Tato pětadvacetiletá doba činnosti, kdy se zaměření naší firmy formovalo dle velmi dynamického rozvoje českého trhu, nám významně pomohla při hledání nejvhodnějšího sortimentu pro tu nejnáročnější klientelu. Firma VELKOOBCHOD SALAČ je výhradním dovozcem pro Českou a Slovenskou republiku amerického superprémiového krmiva EARTHBORN HOLISTIC®, PRO PAC Ultimates®, prémiového krmiva SPORTMIX® a superprémiového krmiva italského výrobce s dlouholetou tradicí MONGE NATURAL SUPERPREMIUM, prémiového krmiva LECHAT a GEMON. Nabídku jsme rozšířili také o španělské granule značek WILLOWY GOLD, WILLOWY a ACTI-CROQ. Dále u nás můžete nakoupit vysoce kvalitní masové pamlsky. Novinkou minulého roku je rozšíření sortimentu o hračky pro psy i kočky, tento rok jsme sortiment doplnili o vysoce kvalitní misky. Nabízené produkty distribuujeme po celé republice ze dvou velkoobchodních základen na Borku u Staré Boleslavi a v Olomouci, kde taktéž najdete naše firemní prodejny.


Malovali jste někdy na hladině vody?

Vystavovatel: ILBIRS, s.r.o. - Hala 5 - B73

Ebru je starobylé umění, které nechává barvy plout a tančit po vodní hladině. Toto umění Vás okouzlí na první pohled. Ale ještě víc vás zaujme proces vytváření a přenášení na papír, textil a další různé materiály. Přijďte si zamalovat na vodní hladině a zamilovat se do umění 11. století - Ebru. Vzrušující a nezapomenutelný zážitek Vás čeká! Během výstavy STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY 2017 bude série veřejných ukázek, kde můžete nejen vidět krásu tajemného umění Ebru, ale také si malování na vodní hladině vyzkoušet vlastníma rukama. Můžete vyrobit unikátní textil, stáhnout dílo z vodní hladiny na papír, připravit se k letu a vytvořit hezký náramek. Malování na vodní hladině je opravdu velmi zajímavý a krásný proces, který se přizpůsobí jak dospělým, tak i dětem od 4 let. Ebru je nádherná art-terapie pro děti a dospělé, která odkrývá tvůrčí potenciál. Začněte svou cestu a od prvních okamžiků vás Ebru okouzlí svou krásou a jedinečností. Pojďte si malovat! Rádi se s vámi podělíme o tajemství, jak roztančit barvy na vodní hladině. www.ebruart.cz


Mýdla z kozího mléka VERAMAR

Vystavovatel: Markéta Novotná - Hala 5 - B26

Originální dárek pro každou příležitost - mýdla z kozího mléka ručně vyráběná z čistě přírodních surovin bez přídavků chemikálií. Kozí mléko je bohaté na minerály a vitamíny. Přídavná složka kozího mléka v mýdle působí blahodárně, pokožku zvláčňuje a hydratuje.


Střední zahradnická škola a Střední odborné učiliště s.r.o.

Vystavovatel: Střední zahradnická škola a Střední odborné učiliště s.r.o. - Hala 5 - B36

Místo poskytovaného vzdělávání: Hloubětínská 78/26, 190 00 Praha 9, tel.: 267 910 144, mob.: 602 402 707, e-mail: zahrad.skola@volny.cz, www.zahradnickaskola.cz. Dny otevřených dveří: 20. 9., 18. 10., 8. 11., 1.-2. 12. 2017, 10. 1., 7. 2. 2018 STŘEDNÍ VZDĚLÁNÍ S MATURITNÍ ZKOUŠKOU – čtyřletá denní forma vzdělávání: Zahradnictví 41-44-M/01 (projektování zahrad, floristika, greenkeepering), Rostlinolékařství 41-04-M/01. ZKRÁCENÉ DENNÍ STUDIUM S MATURITNÍ ZKOUŠKOU – denní forma vzdělávání: Zahradnictví 41-44-M/01 (možnost přijetí do 2. nebo 3. ročníku). STŘEDNÍ VZDĚLÁNÍ S VÝUČNÍM LISTEM – tříletá denní forma vzdělávání: Zahradník 41-52-H/01, Prodavač 66-51-H/01 (se zaměřením na prodej květin), Včelař 41-51-H/02.


PUNTURA - prémiové doplňky stravy

Vystavovatel: RAVEKO TIPS s.r.o. - Hala 2 - B30

Pro zdraví a vitalitu vám pod značkou PUNTURA nabízíme velmi kvalitní produkty, které spolehlivě dodávají životní energii, vitalitu a udržují zdraví. Premium Puntura tvoří osvědčené doplňky stravy – sušená šťáva mladého ječmene, sušená šťáva mladé Alfalfa, Chorella, Spirulina, Cordyceps Sinensis a pro kosmetické účely extra čistý Arganový olej. Všechny produkty Puntura Premium jsou výjimečné svojí kvalitou. Navíc jsou plněny do certifikovaného lékárenského skla a splňují tak maximální kritéria pro kvalitu obalu. S prémiovými produkty Mladý ječmen, Alfalfa, Chlorella, Spirulina, Cordyceps a Arganový olej se budete cítit lépe. U příležitosti Stříbrných vánočních dnů budou produkty Puntura nabízeny za výjimečnou cenu.


JAMIJA Business

Vystavovatel: JAMIJA Business s.r.o. - Hala 2 - B53

Naše společnost se již 6. rokem orientuje na maloobchodní, velkoobchodní a internetový prodej, dále na výrobu kvalitních bambusových textilních výrobků, mezi které patří trička, tílka, zdravotní ponožky, podkolenky, prádlo a nově i čepice a nákrčníky. Jako jediná společnost dodáváme na trh zdravotní bambusové ponožky zcela bez gumiček, dále oblekové, nadkotníkové a kotníkové ponožky včetně podkolenek. V našem oblečení dochází ke 100% odstranění pocení a nepříjemných pachů po celodenním nošení. Rádi vás přivítáme na našem prodejním stánku.


TimeWood

Vystavovatel: AGUAZUL s.r.o. - Hala 5 - B55

Česká značka TimeWood to jsou především kvalitní dřevěné hodinky z domácích a exotických dřevin. Mezi další dřevěný sortiment značky Timewood patří ještě sluneční brýle, dřevěný motýlek, kryty na telefon a další doplňky ze dřeva. Timewood spojuje moderní technologie a design s přírodou. Značka TimeWood není jen o přírodních materiálech, je rovněž o přirozenosti, svobodě, životním stylu a módě.


Ubrusy, prostírání a další

Vystavovatel: Pitanga s.r.o. - Hala 2 - B20

Letos se naše firma účastní letňanských trhů již počtvrté. Jako každoročně vám nabídneme naše tradiční výrobky bytového textilu - zejména ubrusy, naprony, šály, prostírání, chňapky, textilní zvířátka, dekorace a ostatní. Pro rok 2017 jsme pro Vás vyrobili zcela nové vzory textilních podkafíček a prostírání, ze kterých si v kombinaci s našimi ubrusy můžete vytvořit vlastní originální stolový design. Rádi vám ve všem poradíme. Veškeré výrobky jsou vytvořeny ručně pouze z českých látek a materiálů a na šicích strojích českých značek.


Dandylion – šperky s pravými květy

Vystavovatel: Kateřina Loukotová - Hala 5 - B64

Když se spojí pečlivá ruční práce a rozpustilá hravost přírody, vznikají unikátní šperky české značky Dandylion. Okouzlí křehkou krásou opravdových květin, zakletých do průzračných kapek přírody. Nadchnou vysokou kvalitou zpracování, čistým designem a pestrými barvami. Chcete darovat výjimečný dárek, který uchvátí krásou i nápadem? Darujte křehkost a půvab přírody v neobvyklých špercích, se kterými rozkvetete.


Relax – česká značka nejen sportovních doplňků. Vybavte se na lyže!

Vystavovatel: Catherine Life a.s. - Hala 2 - A30

Najdeme, co vám sedí. To je krédem značky Relax a i pro Vás najdeme to pravé. Co zajímavého letos zimní kolekce Relax nabízí? Nejmodernější technologie výroby helem HYBRID SHELL přináší o stupeň vyšší úroveň bezpečí a komfortu v modelu Compact. Bestseller loňské zimy, helmu s integrovaným štítkem STEALTH, jsme obohatili o nové barvy a doplnili o štíty vhodné do špatného počasí. Zároveň jsme vyvinuli helmu se štítem, tedy 2 v 1, i pro děti. Nově vyvinuté zrcadlové čočky lyžařských brýlí ICEBLUE PLATINUM a AMETHYST PLATINUM zostřují vidění a poskytují větší kontrast i při zhoršených světelných podmínkách. Vaše oči se tak přizpůsobí změně světelných podmínek mnohem rychleji. Pro vyšší bezpečnost jízdy jsme do nové kolekce zařadili brýle CRUISER, které se vyznačují extrémně širokým zorníkem s dokonalým periferním viděním. V nové kolekci zimních čepic převládají ty s kožešinovými bambulemi, které jsou více oblíbené. Buď kožešina ladí s barvou čepice nebo je naopak kontrastní např. černá čepice s béžovou bambulí, která vhodně doplní zbývající outfit. Mladší ročníky určitě potěší výrazná barva kožešin jako je růžová nebo zelená. Již nedílnou součástí kolekce jsou Swarovski krystaly, které krásně rozzáří tlumené barvy zimní módy. Neónové barvy dominují sportovní části kolekce. Vybírat můžete z celé barevné škály. Veškeré čepice Relax jsou vyrobené v České republice a splňují nejvyšší nároky na kvalitu, který dokládá např. certifikát kvality OEKO TEX. Novinkou jsou i italské materiály vysoké kvality a hřejivosti. Stačí si jen vybrat, co vám sedí.


Keramická dílna U ANDĚLA

Vystavovatel: Ing. Michal Plodek - Hala 5 - A05

Keramická dílna Mirky a Michala Plodkových z Hradce Králové vám nabídne: vlastnoručně vyrobené keramické vánoční ozdobičky, keramické perníčky, andílky, anděly, zvonečky, vánoční přáníčka, PF, svícínky a spoustu dalších originálních vánočních dekorací. Přijďte navštívit náš vánoční stánek, budeme se na vás těšit.


DARES koření

Vystavovatel: DARES s.r.o. - Hala 5 - B21

Bez dobrého koření není lehké vaření, a proto jsme připravili více než 100 druhů koření včetně vánočního pro vaše pohodové svátky a mlsné jazýčky.


Plán výstaviště
Plán výstaviště Stříbrné Vánoční dny
Závěrečná zpráva 2016

Facebook
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje