Stříbrné vánoční dny Stříbrné vánoční dny
Organizátor


ABF, a.s.

Najdete na veletrhu - Stříbrné vánoční dny


KERAMICKÁ DÍLNA U ANDĚLA

Vystavovatel: Ing. Michal Plodek - Hala -

Keramická dílna Mirky a Michala Plodkových z Hradce Králové vám nabídne: vlastnoručně vyrobené keramické vánoční ozdobičky, keramické perníčky, andílky, anděly, zvonečky, vánoční přáníčka, PF, svícínky a spoustu dalších originálních vánočních dekorací. Přijďte navštívit náš vánoční stánek, budeme se na vás těšit.


Magické voskovky, výtvarné a hobby potřeby pro děti i dospělé

Vystavovatel: RICO.CZ s.r.o. - Hala -

Výrobce originálních papírových šablon MAGIC a výhradní distributor kvalitních výtvarných potřeb PRIMO a magických voskovek pro Českou republiku. Jsme dovozci nažehlovacích dekorací, hot-fix folií, tetování a flexibilních šablon francouzské značky KI-SIGN. Nově nabízíme i kancelářské potřeby PAPIRUS. Magické voskovky znáte již z TV – mají jedinečný ergonomický tvar trojúhelníku se zapuštěným úchopem a nabízejí zajímavé techniky kreslení. Mají dlouhou životnost, nevyžadují ořezávání, nejsou mastné a nelepí ruce. Díky jedinečnému tvaru trojúhelníku se zapuštěným úchopem je možné zapojit děti již od 2,5 let. Celý sortiment naleznete v našem eshopu na www.rafa.cz. Email: obchod@rafa.cz Tel: 774 610 488, 257 217 880


VELKOOBCHOD SALAČ

Vystavovatel: Jan Salač - Hala -

VELKOOBCHOD SALAČ vznikl v roce 1991 a od této doby nepřetržitě působí na českém trhu krmiv pro malá zvířata. Tato téměř dvacetipětiletá doba činnosti, kdy se zaměření naší firmy formovalo dle velmi dynamického rozvoje českého trhu, nám významně pomohla při hledání nejvhodnějšího sortimentu pro tu nejnáročnější klientelu. Firma VELKOOBCHOD SALAČ je výhradním dovozcem pro Českou a Slovenskou republiku amerického superprémiového krmiva EARTHBORN HOLISTIC®, PRO PAC®, prémiového krmiva SPORTMIX® a superprémiového krmiva italského výrobce s dlouholetou tradicí MONGE NATURAL SUPERPREMIUM, prémiového krmiva Lechat a Gemon. Nyní jsme rozšířili nabídku o španělské granule značek Willowy Gold, Willowy a Acti-Croq. Dále u nás můžete nakoupit vysoce kvalitní masové pamlsky. Nabízené produkty distribujeme po celé republice ze dvou velkobchodních základen na Borku u Staré Boleslavi a v Olomouci, kde taktéž najdete naše firemní prodejny.


Souběžně probíhající veletrhy
Prodejní výstava řemeslných výrobků

Prodejní výstava řemeslných výrobků

Prodejní výstava originální autorské nezávislé módy, šperků a designu

Prodejní výstava originální autorské nezávislé módy, šperků a designu

Plán výstaviště
Plán výstaviště Stříbrné Vánoční dny
Závěrečná zpráva 2016

Facebook