Stříbrné vánoční dny Stříbrné vánoční dny
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany

Pěvecké Vystoupení Annička Hamannová II

Anička je mladá vycházející hvězda pop music a muzikálové scény v České Republic.
Typ akce:


Datum zahájení: Neděle, ..10.12.2017 11:30 - 11:45

Místo konání: Hala 2, sektor D

Organizátor: ABF, a.s.

Vstupné: zdarma v rámci vstupenky na veletrh


Kontaktní informace:
ABF, a.s.
Anička je mladá talentovaná zpěvačka, muzikálová zpěvačka a herečka, která se věnuje zpěvu již od svých 6ti let, nejprve sborovému a nyní od 13let sólovému. Anička se na začátku své kariéry prosadila v Letní a Zimní herecké škole, kde byl objeven její talent ve zpěvu, v projevu na pódiu a moderování různých společenských akcích.

 

Anička na sobě začala tvrdě pracovat. Později se ukázalo, že zpěv a muzikál bude tou pravou cestou a tak se začala soustředit výhradně za pěvecký projev. Spojila síly s absolutní pěveckou ikonou v České Republice a tou je paní Marcela Březinová, ke které Anička dochází na hodiny zpěvu. Netají se tím, že studium na konzervatoři, by byl její splněný sen. Letos podala přihlášku na Konzervatoř Jaroslava Ježka a Státní konzervatoř v Praze. Vzhledem k tomu, že pohyb a tanec ke zpěvu bezpochyby patří, věnuje se Anička také tanci v taneční skupině Kocour Modroočko. V podstatě tančí od 3let. Nejprve se věnovala mažoretkám, poté klasickému baletu a latinskoamerickým tancům a nyní výrazovému a scénickému tanci.

 

 

Anička se účastní pěveckých soutěží po celé České Republice a sklízí zasloužený úspěch. Za zmínku stojí prestižní soutěže, jako je Česko zpívá, RH Faktor, OBĚŽNÁ DRÁHA či menší Brdský kos, Lomnické hudební jaro, BubbleStar a další. Zatím největším úspěchem je vítězství v soutěži Tulifest 2017 v Liberci. Tím Anička získala účast na festivalu Létofest 2017, kde zpívala po boku Ewy Farné, Rybiček 48 a skupiny Wanastovi vjecy. Příští rok má zajištěnou účast na festivalu Benátská 2018.

 

V roce 2013 se Anička prosadila i v muzikálovém prostředí – O ztracené lásce, Garfield, Ledové království a Ples u Vánoční hvězdy. Na cestě jsou i další muzikály a projekty.  O prázdninách 2016 a 2017 byla součástí hereckého a animačního týmu ve Westernovém městečku Šiklův mlýn.

 

Má za sebou i několik filmových a epizodních rolí v seriálech (Vyprávěj, Křižáček, Píseček, Špunti na vodě, Ordinace v růžové zahradě, Ohnivé kuře a další) a natáčení reklam. Anička vystupuje na společenských akcích, slavnostech, festivalech. Krom těchto akcí se také věnuje streamování, kde již má několik desítek tisíc fanoušků a sledujících. Najít ji můžete jednak na FB – Anna Hamannová nebo na Instagramu – Anna Hamannová.

 

Prosadit se jako mladý umělec v hudebním prostředí v naší zemi není jednoduché a proto si Anička váží jakékoli podpory od partnerů a hlavně svých fanoušků, které ke své práci potřebuje.

 

 


Plán výstaviště

Závěrečná zpráva 2017

Facebook
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje