Stříbrné vánoční dny Stříbrné vánoční dny
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany

Ulice dětem - Street dance workshop (Capoeira + Break dance)

I tento rok si pro Vás Ulice dětem o.p.s. připravila pestrá street-artová vystoupení v podání umělců pracujících i s žáky základních škol v projektu „Pusťte nás do vašich škol“. Jako tradičně uvidíte, uslyšíte a když budete chtít, tak si vyzkoušíte (pod odborným dohledem), aktivity nejen populární a umělecké, ale i fyzicky náročné a zábavné.
Typ akce: Doprovodná akce


Datum zahájení: Pátek, ..08.12.2017 11:30 - 12:15

Místo konání: Hala 2, sektor D

Organizátor: Ulice dětem o.p.s.

Vstupné: zdarma v rámci vstupenky na veletrh


Kontaktní informace:
ABF, a.s.
Street dance pátek 8.12. bude pod taktovkou Martina Prokopa (MaTeO) a Davida Lajperta (Taz) s podporou desetiletého talentu se jménem Karel Chabeau alias bboy Speaky, který s námi bude i ostatní dny veletrhu.

 

BBOY MaTeO - MARTIN PROKOP, breake dance

 

Už od dětství byl aktivní ve všech sportech. Od 6 až do 11 let pravidelně trénoval karate a bojové sporty. Od roku 2000 se intenzivně věnuje Capoeire - brazilskému bojovému umění, které spájí i tanec a hudbu. V roce 2009 začal studovat bboying. V profesním životě je manažerem servisního oddělení v oblasti bankovní techniky, také se věnuje dětem ve smyslu výuky základu breakdance, capoeiry a akrobacie. Během tréninku klade důraz i na osobní morálku a preciznost, která mladistvým pomáhá též v běžném životě. Životní krédo: Život je hra, ale pouze na nás záleží jakými hráči budeme.

 

 

 

TAZ – DAVID LAJPERT, breakedane, streetdance

 

Jeho začátky jsou přisouzeny breaku, kterému se věnoval tři roky, než se se svou tehdejší break crew (Jimi, Banan a Cid) dostal pod skupinu Last Minute. Zprvu ji pouze reprezentovali na poli breakedancové scény, pak začali pronikat do streetdancových stylů jako jsou hip-hop, pop, house a lock. V současnosti se na taneční scéně pohybuje v duchu Last Minute Crew „LMC“.

 

 

 


Plán výstaviště

Závěrečná zpráva 2017

Facebook
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje