Stříbrné vánoční dny Stříbrné vánoční dny
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany

Ulice dětem - Street dance workshop

I tento rok si pro Vás Ulice dětem o.p.s. připravila pestrá street-artová vystoupení v podání umělců pracujících i s žáky základních škol v projektu „Pusťte nás do vašich škol“. Jako tradičně uvidíte, uslyšíte a když budete chtít, tak si vyzkoušíte (pod odborným dohledem), aktivity nejen populární a umělecké, ale i fyzicky náročné a zábavné.
Typ akce: Doprovodná akce


Datum zahájení: Pátek, ..08.12.2017 16:00 - 16:45

Místo konání: Hala 2, sektor D

Organizátor: Ulice dětem o.p.s.

Vstupné: zdarma v rámci vstupenky na veletrh


Kontaktní informace:
ABF, a.s.
Street dance pátek 8.12. bude pod taktovkou Martina Prokopa (MaTeO) a Davida Lajperta (Taz) s podporou desetiletého talentu se jménem Karel Chabeau alias bboy Speaky, který s námi bude i ostatní dny veletrhu. Stejně tak ukazovat a učit bude i mistr bojových umění FU Lang a jeho škola poznání HSCP. Dozvíte se něco o zdravém aktivním životním stylu, cestě k sebepoznání a uvidíte obrané bojové umění v praxi. Chybět nebude ani „skromný cirkus“ žonglérů, balonkářů a míčkařů, v čele s Dejwem. Těšit se můžete i na známé tváře jako Míra Zeidler s jeho disciplínou BMX flatland.

 

BBOY MaTeO - MARTIN PROKOP, breake dance

Už od dětství byl aktivní ve všech sportech. Od 6 až do 11 let pravidelně trénoval karate a bojové sporty. Od roku 2000 se intenzivně věnuje Capoeire - brazilskému bojovému umění, které spájí i tanec a hudbu. V roce 2009 začal studovat bboying. V profesním životě je manažerem servisního oddělení v oblasti bankovní techniky, také se věnuje dětem ve smyslu výuky základu breakdance, capoeiry a akrobacie. Během tréninku klade důraz i na osobní morálku a preciznost, která mladistvým pomáhá též v běžném životě. Životní krédo: Život je hra, ale pouze na nás záleží jakými hráči budeme.

 

TAZ – DAVID LAJPERT, breakedane, streetdance

Jeho začátky jsou přisouzeny breaku, kterému se věnoval tři roky, než se se svou tehdejší break crew (Jimi, Banan a Cid) dostal pod skupinu Last Minute. Zprvu ji pouze reprezentovali na poli breakedancové scény, pak začali pronikat do streetdancových stylů jako jsou hip-hop, pop, house a lock. V současnosti se na taneční scéně pohybuje v duchu Last Minute Crew „LMC“.

 

DEJW – DAVID BELZA, točení poi

Narodil se v roce 1986 v Benešově do tradiční pedagogické a myslivecké rodiny. Vyjma hře  na zobcovou a příčnou flétnu se od dětství věnoval hasičskému sportu, od patnácti let jako praktikant vedoucího, od osmnácti jako vedoucí mládeže sboru. V šestnácti letech jeho život změnilo točení s POI („s řetězi“) čemuž se věnuje do součastnosti. Zúčastnil se několika prestižních vystoupení a vytrénoval nemálo mladých lidí pod taktovkou Chocolate City Company. V součastnosti se se svou profesí věnuje neziskové organizaci Ulice dětem o.p.s.. Účastní se pro ni dobrovolných, dobročinných a motivačně-vzdělávacích programů a je lektorem projektu „Pusťte nás do vašich škol“.

 

MIROSLAV ZEIDLER, flatland BMX freestyle

Jezdec Flatland BMX Freestyle, je z Topolan u Olomouce. 12.–13. února 2005 se zúčastnil již 6. ročníku „Cirkle cow“, kde reprezentoval Českou republiku krásným 17. místem v kategorii masters, 18. března 2005 na závodech u Chocně skončil na 3.místě. Je účastníkem semifinálových kol Československo má talent a reprezentantem České republiky na oficiálních mezinárodních soutěžích.

 

BEAT SOLČY – FILIP SOLČYANY, beatbox

Vystupuje již 5. rokem po celé ČR. Byl vidět v TV/Radiu/ Novinách (Blesk/Aha), nedávno odjezdil druhou TOUR s Rytmusem; předskakoval Vinnieho Paze/ Pharoahe monche/ Ill Billa a další hvězdy. Má na kontě historicky první beatboxový klip v ČR/SK s názvem: New Level (http://www.youtube.com/watch?v=oIyRojxBAvM) Je zastupován labelem Mafia Records.

 

 


Plán výstaviště

Závěrečná zpráva 2017

Facebook
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje