Stříbrné vánoční dny Stříbrné vánoční dny

Ulice dětem - mladší dorost

I tento rok si pro Vás Ulice dětem o.p.s. připravila pestrá street-artová vystoupení v podání umělců pracujících i s žáky základních škol v projektu „Pusťte nás do vašich škol“. Jako tradičně uvidíte, uslyšíte a když budete chtít, tak si vyzkoušíte (pod odborným dohledem), aktivity nejen populární a umělecké, ale i fyzicky náročné a zábavné.
: Doprovodná akce


: Neděle, 10.12.2017 12:30 - 13:30

: Hala 2, sektor D

: Ulice dětem o.p.s.


:
ABF, a.s.
Na poslední den „Stříbrných Vánočních Dní“ se k týmu lektorů přidají hudební umělci jako Sabina Uxová, Dominika Mína Elischerová a další dětské hvězdy.

 

SABINA UXOVÁ, kytaristka, zpěvačka -pocházím z hudební rodiny, zpívání se věnuji odjakživa. Vloni jsem vystoupila na dvou festivalech, - Bluegrassovém čtyřlístku a Jizerské notě, vyhrála jsem Jihlavského slavíka a mezinárodní soutěž Talent Awards. Letos jsem skončila druhá na republikovém finále Dětské porty a druhá také ve finále  soutěže Zlatá struna. Na kytaru hraju 7. rok. Původně jen jako doprovod k písničkám.  Před dvěma lety jsem změnila učitele a začala se věnovat základům klasické hry a složitějším doprovodům. Zatím nemám jasno co dál, jestli zkusit konzervatoř, nebo nějakou "normální" školu. 

 

DOMINIKA ELIŠEROVÁ, zpěvák, herec, bloger

Ve 3 letech (ve školce) u mě poprvé propukl zájem o tanečky. Nikdy jsem nebyla nemocná , ale když mi bylo 6 let onemocněla jsem akutní limfoblasitckou leukemii (ALL), rakovina krve. Léčba trvala 2 roky. ("Během prvního měsíce jsem přišla o vlásky, ale já jsem si z toho hlavu nedělala , protože maminka mi říkala, že se vlásky jen schovají a pak narostou ještě krásnější. V mém okolí, sestřička a kamarádky, těm to ani nepřišlo, braly mě takovou, jaká jsem.") Skoro celou léčbu jsem prozpívala a protančila (videa jsou i na youtube mina77 a nebo Dominika Mína Elischerová). Při docházce na základní škole jsem začala chodit na dramatický kroužek. I přesto, že si maminka nebyla jistá, věřila mému talentu a vzala mě na konkurz. Tím to všechno začalo.

Účinkovala jsem: Ulice, Vyprávě, Gympl s ručením omezeným, První republika, Poslední rytíř s Morgan Freeman a Clive Owen, Činohra: Věrní abonenti (Alexandra), Muzikály: Adam a Eva (Anděl Gabriel), Let snů Lili (Aloe elf světluška)

 

 


Plán výstaviště
Plán výstaviště Stříbrné Vánoční dny
Závěrečná zpráva 2016

Facebook
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje