Stříbrné vánoční dny Stříbrné vánoční dny
Organizátor


ABF, a.s.

Veletrh Stříbrné vánoční dnyKonference radost z pohybu při Stříbrných vánočních dnech

Vážení přátelé, trenéři a majitelé bojových klubů či stylu bojového umění Klub bojových umění HSCP si vás dovoluje pozvat na konferenci „Radost z pohybu". Přijďte nám ukázat či povědět o tom, co umíte se svým tělem vy. Konference se koná přes víkend jako součást veletrhu „Stříbrné vánoční dny“ konaném od 8. do 11.12.2016 od 11:00 do 17:00 v PVA EXPO Letňany, na kterém má náš partner Ulice dětem o.p.s. ve správě doprovodný program se zážitkovou zónou. Ať už posilování, bojová umění a sport, parkour, street/break dance, akrobacie či gymnastika nebo nám přijdete ukázat něco co ještě neznáme? Budeme přes víkend natáčet i nějaké akční spoty, zábavy i pohybových umělců bude dost, přidáte se? Vše si to povíme u pořádný makačky na Stříbrných vánočních dnech.

29.11.2016 13:15:51 více


Připravili jsme největší předvánoční veletrh STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY

Na veletrhu STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY si budete moci vybrat z více než šesti tisíc dárků rozmanitých druhů. Těšit se můžete na dárkové zboží, hračky, módu, dekorace, potřeby do domácnosti nebo potraviny a nápoje. Veletrh se uskuteční od 8. do 11. prosince 2016 na výstavišti PVA EXPO PRAHA v Letňanech.

22.11.2016 11:42:03 více


Anketní soutěž pro návštěvníky o hodnotný dar

Návštěvníci se mohou i letos stát porotci několika soutěží. Rozhodnout mohou v soutěži firem o Nejkrásnější  vánoční stromek, nebo v soutěži gastronomických a zahradnických  škol o Nejlépe nadekorovaný vánoční stůl. Pro jednoho z hlasujících návštěvníků je připraven hodnotný dar. Milí návštěvníci, zapojte se do soutěže a vyhrajte!

13.11.2016 13:19:04 více


Zapojte se do projektu Pomáháme dětem o Vánocích

Každý návštěvník se bude moci zapojit do projektu Pomáháme dětem o Vánocích a přinést dárek dětem z FOD Klokánek pod jejich Strom splněných přání. Kam: PVA PRAHA EXPO v Letňanech, HALA 2D, stánek FOD Klokánek u hlavního podia. Kdy: po celou dobu konání veletrhu. Za dárky děkuje, Jindra Konečná, manažerka veletrhu

13.11.2016 13:14:53 více


Vánoční přání pro děti z Klokánku

Přijďte vyrobit vánoční přání přímo na veletrh a potěšit tak děti z Klokánku. Můžete zapojit svoji kreativitu a vytvořit ve workshopu Dárkové balení pod vedením Radky Křivánkové originální vánoční přání a nadělit je pod jejich STROM SPLNĚNÝCH PŘÁNÍ.
 

30.11.2016 15:51:37 více


Pomáháme dětem o Vánocích

Projekt Pomáháme dětem o Vánocích spojuje tři charitativní projekty formou doprovodného programu: projekt ULICE DĚTEM ON TOUR, který podporuje hendikepované děti a mládež i děti a mládež ze sociálně slabých rodin v oblasti dovedností, projekt DEJME DĚTEM ŠANCI vyhledává a umožnuje hudební a taneční vzdělání talentovaným dětem z dětských domovů a projekt o pomoci dětem Fondu ohrožených dětí KLOKÁNEK. Svůj talent předvedou desítky mladých umělců z těchto projektů s tanečními, pěveckými i sportovními vystoupeními na hlavním pódiu veletrhu.

13.11.2016 13:09:24 více


VÁNOČNÍ HODY

O správnou atmosféru se postará sekce  Vánoční hody, která nabídne milovníkům dobrého jídla a pití tradiční a zabijačková jídla, ale i gurmánské speciality od různých typů tavených, uzených i zrajících sýrů, uzenin, klobás,  ale i šnečích specialit, po sladké čokoládové delikatesy, domácí palačinky s karamelem, minidonutky se šlehačkou, krajové koláče, vánočky a vánoční cukroví, také kvalitní lahodná odrůdová i archivní vína, medoviny, čepovaná i lahvová piva, různé druhy káv a čajů a nealkoholických 100% ovocných nápojů. Bohatou nabídku pochutin a ochutnávek doplní potravinové produkty Regionální potraviny.

13.11.2016 12:54:19 více


Vánoční výzdoba veletrhu bude v současných světových trendech.

O vánoční výzdobu se letos postará společnost Vánoční ozdoby pod vedením dekoratérky Ivany Jandové. Výzdoba bude laděna do dvou různorodých stylů, jednak v dekorativním a luxusním vzhledu s láskou k přírodě a síle květin s důrazem na teplé zemité tóny, kombinované s jemnými delikátními květinovými nuancemi, na druhé straně zazní styl ve vzhledu inovativních high-tech procesů s důzazem na povrchové úpravy a nadčasový vzhled se studenými kovovými tóny a téměř toxickými barvami, o zjemnění se postarají nesourodé kombinace s květinovými dekoracemi.

13.11.2016 12:47:22 více


Nakupte dárky ve FASHION ZÓNĚ

55 výtvarníků a designérů ve speciální sekci Fashion Zóna nabídne originální autorskou tvorbu oděvu, šperků a doplňků . Nakupte dárky, které v běžné obchodní síti neseženete. Nadělte  pod stromeček svým bližním originální kousky od mladých výtvarníků.

26.10.2016 16:12:24 více


Využijte poslední volná místa k Vaší účasti na veletrhu STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY.

Do začátku veletrhu zbývá pět týdnů a je již prodáno 2/3 výstavní plochy veletrhu. Je zaplněna speciální sekce autorské tvorby FASHION ZÓNA i ČESKÝ JARMARK s rukodělnými výrobky, kde zbývá několik volných míst. Nová sekce VÁNOČNÍ HODY se zdárně plní, návštěvníci se budou moci občerstvit a ochutnat tradiční česká i zabijačková jídla, produkty REGIONÁLNÍ POTRAVINY, ale také sladké delikatesy např. palačinky s karamelem, minidonutky se šlehačkou, pražené mandle a různé typy oříšků a čokolád. Sekce nabídne i bohatou škálu lahodných nápojů.

Pro návštěvníky je také připraven projekt ve formě doprovodného programu  „Pomáháme dětem o vánocích“,  který představí tři charitativní projekty -   Ulice dětem on Tour s dynamickým hudebním, tanečním i sportovním vystoupením mladých talentů, projekt Dejme šanci dětem s hudebním vystoupením talentovaných dětí a mládeže z dětských domovů. Do třetího projektu na pomoc dětem FOD KLOKÁNEK se zapojí organizátor, vystavovatelé i návštěvníci veletrhu svými dárky, které nadělí pod jejich STROM SPLNĚNÝCH PŘÁNÍ přímo na veletrhu. Těšíme se na Vaši účast a na originální a zajímavé produkty. Jindra Konečná, manažerka veletrhu.

Kompletní PŘIHLÁŠKOVÁ DOKUMENTACE je ke stažení zde.

26.10.2016 09:48:03 více
předchozí následující
Souběžně probíhající veletrhy
Prodejní výstava řemeslných výrobků

Prodejní výstava řemeslných výrobků

Prodejní výstava originální autorské nezávislé módy, šperků a designu

Prodejní výstava originální autorské nezávislé módy, šperků a designu

Plán výstaviště
Plán výstaviště Stříbrné Vánoční dny
Závěrečná zpráva 2016

Facebook