Stříbrné vánoční dny
Odebírat novinky
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany

Aktuality


Start veletrhů FOR INTERIOR, FOR GARDEN a DESIGN SHAKER a výhodné nabídky na shopex.cz

Ve čtvrtek odstartovala trojice významných veletrhů FOR INTERIOR, FOR GARDEN a DESIGN SHAKER na PVA EXPO PRAHA. K těmto událostem přinášíme i exkluzivní online akce prostřednictvím našeho marketplace shopex.cz, kde najdete výrobky přímo od vystavovatelů s atraktivními slevami. Transformujte své domácí a pracovní prostředí do nejnovější trendů s produkty, které nabízíme za neodolatelné ceny.

2024-04-13 17:56:38 Více  

Nová posila z budoucnosti

Úspěch v marketingu je podmíněný neustálým sledováním a také zkoušením trendů a novinek v oblasti komunikace. Proto jsme rozšířili náš veletržní tým o jednoho člena, kterým je digitální dvojče generálního ředitele ABF, a.s. Martina Františka Přívětivého vytvořené pomocí AI. 

2024-04-06 09:51:04 Více  

ZACHRAŇ SVŮJ VALENTÝN DÍKY NAŠIM VYSTAVOVATELŮM Z VELETRHU FOR BEAUTY

Nestíháte vyrobit valentýnku? Nevadí. Pořiďte si na tuto skvělou příležitost pravé šampaňské a zachraňte svůj Valentýn naší speciální valentýnskou nabídkou od partnerů z veletrhu FOR BEAUTY na shopex.cz.

2024-02-07 14:52:02 Více  

Schminka, česká kosmetika z veletrhu FOR BEAUTY, k zakoupení na shopex.cz

S radostí Vám představujeme českou kosmetickou značku Schminka, partnera z veletrhu FOR BEAUTY, kterou

2024-01-15 15:11:59 Více  

Kalendář akcí pro rok 2024

Zapište si termíny našich akcí, kterých se chcete letos zúčastnit! Rozhodně je z čeho vybírat. Děkujeme vám za přízeň v minulém roce. Díky vám jsme největším a nejúspěšnějším moderním veletržním areálem v České republice. Kalendář akcí 2024 si můžete také stáhnout jako pdf soubor ZDE.

2024-01-05 10:27:42 Více  

PF 2024

2023-12-01 09:24:20 Více  

PODĚKOVÁNÍ VYSTAVOVATELŮM A PARTNERŮM VELETRHU

Vážení a milí vystavovatelé a partneři veletrhu STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY,

přijměte naše srdečné poděkování za Vaši účast a přispění k pohodové předvánoční atmosféře na veletrhu.

Veletrh dárků, dekorací a spotřebního zboží STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY, již čtrnáctý ročník této tradiční události, letos potěšil milovníky kreativity a tvoření, lahůdek i sváteční atmosféry. Veletrh se stal místem se skvělou vánoční atmosférou i přehlídkou produktů tuzemských a zahraničních výrobců a dodavatelů.

Plochu 5 400 m2 letňanského výstaviště zaplnilo až deset tisíc tipů na dárky od 190 vystavovatelů, kteří nabídli 15 823 návštěvníkům produkty a originální výrobky jako inspirace na vánoční nákup. Letošní ročník veletrhu byl mimořádný také díky speciální sekci, zaměřenou na kreativitu a tvoření s odborníky, jež je u Čechů stále oblíbenější. Úspěšně proběhl bohatý tvůrčí doprovodný program pro celou rodinu. Během workshopů s odborníky si návštěvníci s nadšením vytvořili vlastní vánoční dekorace.  STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY zpestřila také autogramiáda herce Pavla Trávníčka, jeho nové knihy Tři oříšky pro prince, memoáry vycházející k 50. výročí od premiéry Popelky. Sváteční atmosféru dokreslilo náměstíčko s vánočním stromem nabízejícím posezení s poslechem koled. Chuť Vánoc bylo možné okusit v sekci VÁNOČNÍ HODY a v sobotu se tato sekce rozrostla o BEZLEPKOVÝ TRH.

Přejeme Vám krásné a pohodové vánoční svátky prožité s láskou v srdci, vše nejlepší, mnoho zdraví a úspěchů v roce 2024.

Za organizační tým srdečně zdraví a děkuje  Jindra Konečná, manažerka veletrhu

2023-12-12 09:19:13 Více  

VELETRH STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY LETOS POTĚŠÍ MILOVNÍKY KREATIVITY A TVOŘENÍ. STARTUJEME JIŽ VE ČTVRTEK!

Milí návštěvníci a příznivci vánočních veletrhů,
specializovaný veletrh na vánoční dárky STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY nabídne až deset tisíc tipů na dárky z různých odvětví, které v obchodních sítích nenajdete. Letošní ročník veletrhu bude mimořádný také díky speciální sekci, která je zaměřena na kreativitu a tvoření, jež je u Čechů stále oblíbenější.
Vyrobte si originální dárky pro své blízké.
Vánoční svátky jsou také o zábavě! Připraven je proto i bohatý tvůrčí program pro celou rodinu. Během workshopů si budete moct vytvořit vlastní vánoční originální dárky nebo dekorace. V sekci KREATIVITY se během čtyř dnů v rámci programu TVOŘENÍ NA PÓDIU vystřídá interiérová designérka, floristka a koučka Markéta Fleischnerová (Atelier MF ART), výtvarnice Kateřina Vodrážková (KV FELTED DESIGNS) s vlněným tvořením nebo lektoři se studenty Střední zahradnické školy v Hloubětíně. Více ZDE
Nebyly by to ty pravé Vánoce bez pořádného vánočního stromu s posezením a mlsáním, kde návštěvníci za zvuku koled zaručeně najdou sváteční pohodu. Přijede i pohádkový princ herec Pavel Trávníček a zcela určitě potěší jeho sobotní autogramiáda nové knihy Tři oříšky pro prince, memoáry vycházející k 50. výročí od premiéry Popelky.
Pro gurmány je připravena gastro zóna nazvaná VÁNOČNÍ HODY, která nabídne jídlo, pití a delikatesy všech možných vánočních produktů. Sobota 9. prosince přinese oblíbený Vánoční bezlepkový trh Společnosti pro bezlepkovou dietu. Své výrobky celiakům, ale i vyznavačům zdravého životního stylu nabídnou čtyři desítky vystavovatelů a dalších prodejců bezlepkového sortimentu.

PŘIJDTE SI NAKOUPIT ORIGINÁLNÍ DÁRKY BEZ STRESU A VYROBIT VÁNOČNÍ DÁREK A DEKORACI S ODBORNÍKY.
Těšíme se na vás na výstavišti PVA EXPO PRAHA v Letňanech!
Za celý tým Vás srdečně zve Jindra Konečná, manažerka veletrhu

2023-12-05 09:04:57 Více  

Workshopy přinesou příjemné vánoční tvoření a kreativitu

Vytvořte si na veletrhu vlněnou technikou andělíčka a svícen s výtvarnicí Kateřinou Vodrážkovou  KV Felted Designs.

Pojďte na chvíli zastavit hlavu, zaměstnat ruce a užít si trochu vánočního kouzla. Na Vánočním workshopu Kateřiny Vodrážkové se budeme věnovat technice plstění z ovčí vlny. Tento materiál je velice příjemný do ruky, tvárný a vyrobit se z něj dá téměř cokoliv.

V nedělním dopoledním bloku se budeme věnovat suchému plstění jehlou a vytvoříme si andělíčky, které můžete zavěsit do interiéru, na stromeček nebo věnovat jako drobný dárek. Kdo by nechtěl dělat andělíčka, bude mít možnost vytvořit si malé roztomilé zvířátko s vánoční čepičkou.

V nedělním odpoledním bloku si vyzkoušíte mokré plstění a vyrobíme si svícen na čajovou svíčku, který umí vyčarovat v interiéru hřejivou atmosféru.

Na workshopy nejsou potřeba žádné předchozí zkušenosti a zúčastnit se jich mohou i starší, trpělivé děti (cca od 10 let), pokud vydrží 2 hodiny u dané aktivity. Těšíme se na vás!

https://www.instagram.com/kv_felted_designs/

Kdy: neděle 10.12.   11.00 – 13.00 hod, 14.00 – 16.00 hod

Kde: Hala 1, sekce KREATIVITA, pódium

Účast ve workshopu a materiál ke tvoření je v rámci vstupenky na veletrh.

Více ZDE

2023-12-01 10:00:03 Více  

Workshopy přinesou příjemné vánoční tvoření a kreativitu

Vytvořte si na veletrhu vánoční papír a růži s interiérovou designérkou, floristkou a koučkou Markétou Fleischnerovou / MF ART

DŮM JE JAKO TĚLO, VIDÍ HO KAŽDÝ, KDO PROJDE OKOLO. INTERIÉR JE JAKO DUŠE, VIDÍ HO JEN TEN, KOHO POZVEME DOVNITŘ.

„Láska ke tvoření a vymýšlení nových způsobů z čeho vyrobit něco hezkého mě nikdy neopustila.

Mou nedílnou součástí je floristika a tvoření dekorací, obrazů, originálních mýdel, vonných svíček, a to na míru pro daný prostor a pro konkrétního člověka.“ 

Přijďte  tvořit s touto odbornicí na harmonický interiér, které nezasáhnou pouze jen oko, ale všechny smysly.

Kdy: sobota 9.12. 9.12. 11.00 – 13.00 hod, 15.00 – 17.00 hod

Kde: Hala 1, sekce KREATIVITA, pódium

Účast ve workshopu a materiál ke tvoření je v rámci vstupenky na veletrh.

Více ZDE

2023-12-01 09:35:40 Více  následující
Plán výstaviště

Závěrečná zpráva SVD 2019

Facebook