Stříbrné vánoční dny
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany

Aktuality


VÁNOČNÍ BEZLEPKOVÝ TRH

Tradiční Vánoční bezlepkový trh je jediným a největším vánočním trhem bezlepkového sortimentu v České republice.

Akce proběhne v sobotu 9. prosince v PVA EXPO Praha v hale č.6 jako součást Stříbrných vánočních dnů.

Ke koupi bude nejen vánoční cukroví, čerstvé pečivo a občerstvení. Vše bude samozřejmě bezlepkové.

Podrobné informace budou zveřejněny na www.celiak.cz, včetně seznamu vystavovatelů a objednávkových formulářů, kdy část vystavovatelů nabízí i možnost objednat si zboží předem.

Přijďte si vybrat z bohatého bezlepkového sortimentu na Vánoce.

Akce je přístupná široké veřejnosti, přestože je určena zejména lidem, kteří musí ze zdravotních důvodů dodržovat bezlepkovou dietu.

Celiakie je nevyléčitelná nemoc způsobená nesnášenlivostí lepku (glutenu). Jediným lékem je celoživotní dodržování přísné bezlepkové diety. Cena bezlepkového sortimentu je výrazně vyšší, než je cena běžných výrobků, a proto má pro nemocné velký význam, když najdou prakticky celý bezlepkový sortiment na jednom místě, mohou jej ochutnat a výrobky mezi sebou porovnat.

K dispozici po celou dobu akce bude poradna pro bezlepkovou dietu.

2023-11-07 09:08:04 Více  

TVOŘTE S ODBORNÍKY VE WORKSHOPECH NA VELETRHU. PŘEDSTAVUJEME LEKTORY WORKSHOPŮ.

Učitelky floristiky na Střední zahradnické škole a SOU s.r.o. v Praze

Bc. Monika Žáková DiS. - učitelka předmětu floristika, absolventka školy

Školu jsem absolvovala před 12 lety. Už na škole jsem se zajímala o floristiku, úpravu exteriéru a interiéru. Po absolvování školy jsem vystudovala ještě vyšší odbornou školu zahradnickou na Mělníce, v oboru Zahradní a krajinářská tvorba. Dále jsem absolvovala bakalářské studium učitelství praktického výcviku na ČZU v Praze.

V současné době vyučuji předmět floristika a praxe na naší zahradnické škole. Mohu zde uplatnit své teoretické a praktické zkušenosti, které jsem získala při studiu na této škole, dále rozvíjela v zaměstnání zaměřeném na floristickou tvorbu. Jsem ráda, že je mohu předávat současným žákům a vrátila jsem se do známého prostředí.

Kristýna Madaraszová – učitelka předmětu floristika a odborného výcviku, absolventka školy                                     

V této škole jsem nejdříve studovala učební obor Prodavač – Florista. Dále jsem po získání výučního listu pokračovala ve studiu maturitního oboru Zahradnictví. Na škole jsem získala výuční list i maturitní vysvědčení.

Již při studiu jsem pracovala v květinářství a rozšiřovala si dovednosti ve floristice. Po studiu jsem zůstala na škole a dnes vyučuji předmět floristika a praxe ve známém prostředí a předávám své zkušenosti mladším. Práce s mladými mě velmi baví a prostředí školní vazárny je mi blízké.

Kristýna Janušková – učitelka odborných předmětů a praxe

Absolventka přírodovědného gymnázia v Praze, absolventka inženýrského studia na ČZU v Praze oboru Zahradnictví. Na škole působí od roku 2022 jako učitel odborných předmětů a praxe. Mezi její záliby patří floristika.

 

2023-10-24 07:04:58 Více  

TVOŘTE S ODBORNÍKY VE WORKSHOPECH NA VELETRHU. PŘEDSTAVUJEME LEKTORY WORKSHOPŮ.

Markéta Fleischnerová Majitel MF ART atelier | Interior designér

DŮM JE JAKO TĚLO, VIDÍ HO KAŽDÝ, KDO PROJDE OKOLO. INTERIÉR JE JAKO DUŠE, VIDÍ HO JEN TEN, KOHO POZVEME DOVNITŘ.

Pocházím z rodiny, kde umění bylo přirozenou součástí života, od tří let mě učili malovat a od šesti jsem začala chodit do umělecké školy. Láska ke tvoření a vymýšlení nových způsobů z čeho vyrobit něco hezkého mě nikdy neopustila.

Mou nedílnou součástí je floristika a tvoření dekorací, obrazů, originálních mýdel, vonných svíček, a to na míru pro daný prostor a pro konkrétního člověka. Posledních patnáct let se věnuji tvorbě interiérů jak, soukromých tak komerčních. Mým záměrem je vytvářet harmonické interiéry, které nezasáhnou pouze jen oko, ale smysly všechny.

Další cesta, po které jdu, je cesta léčení a to pomocí interiéru. Takový interiér podporuje jak duši, tak fyzické tělo. 

Vytvořila jsem mnoho soukromých interiérů od kuchyní přes dětské pokoje, ložnice, pracovny, obývací pokoje, koupelny až po terasy, ale také nemocniční interiéry a spoustu relaxačních i masážních studií. 

Zvelebování a vytváření jakýchkoliv krás je můj život a má láska.

https://www.facebook.com/DesignInterieru/

https://www.instagram.com/mf_art.cz/

https://www.linkedin.com/in/markéta-fleischnerová/

2023-10-20 11:03:54 Více  

TVOŘTE S ODBORNÍKY VE WORKSHOPECH NA VELETRHU. S Kateřinou Vodrážkovou KV Felted Designs.

Pojďte na chvíli zastavit hlavu, zaměstnat ruce a užít si trochu vánočního kouzla. Na Vánočním workshopu Kateřiny Vodrážkové se budeme věnovat technice plstění z ovčí vlny. Tento materiál je velice příjemný do ruky, tvárný a vyrobit se z něj dá téměř cokoliv.

V nedělním dopoledním bloku se budeme věnovat suchému plstění jehlou a vytvoříme si andělíčky, které můžete zavěsit do interiéru, na stromeček nebo věnovat jako drobný dárek. Kdo by nechtěl dělat andělíčka, bude mít možnost vytvořit si malé roztomilé zvířátko s vánoční čepičkou.

V nedělním odpoledním bloku si vyzkoušíte mokré plstění a vyrobíme si svícen na čajovou svíčku, který umí vyčarovat v interiéru hřejivou atmosféru.

Na workshopy nejsou potřeba žádné předchozí zkušenosti a zúčastnit se jich mohou i starší, trpělivé děti (cca od 10 let), pokud vydrží 2 hodiny u dané aktivity. Těšíme se na vás!

https://www.facebook.com/KVFeltedDesigns

https://www.instagram.com/kv_felted_designs/

2023-10-16 11:11:58 Více  

Přihlaste se již nyní, výstavní plochy se rychle prodávají!

Vážení obchodní přátelé a příznivci vánočních trhů.
Zájem o oblíbený veletrh STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY je již v těchto dnech značný. Máme obsazeno téměř ½ výstavní haly a vy se můžete přihlásit k účasti stále za příznivé ceny výstavních ploch a zajistit si vaše oblíbené umístění stánku v hale. V loňském roce navštívilo veletrh kolem 16 000 návštěvníků, kteří si nakoupili od vystavovatelů mnoho originálních dárků pro své nejbližší a užili si předvánoční atmosféru s příjemnými zážitky z doprovodného programu a pohodové předvánoční atmosféry s mlsáním delikates a tvořením vánočních dekorací a dárků ve workshopech veletrhu. BUĎTE U TOHO S NÁMI I LETOS! Podejte přihlášku již dnes a nabídněte své zboží desetitisícům návštěvníků!

PROČ SE ZÚČASTNIT:

● Největší předvánoční veletrh v Praze s dlouholetou tradicí a kvalitním zbožím

● Nové výstavní haly ● Silná marketingová kampaň ● Vysoký ekonomický potenciál hlavního města Prahy ● Výborná dopravní dostupnost ● Velkokapacitní parkoviště přístupná ze dvou stran výstavního areálu

● Speciální sekce zaměřena na KREATIVITU (autorská tvorba, rukodělná a lidová tvořivost, workshopy vedené odborníky) ● Gastro zóna VÁNOČNÍ HODY ● Sobotní vánoční bezlepkový trh Společnosti pro bezlepkovou dietu z.s. 

● Atraktivní doprovodný program pro celou rodinu v duchu KREATIVITY s odborníky
a ukázkami ručních technik výrobků

Těšíme se na Vaši účast a na originální a zajímavé produkty. Srdečně Vás zve obchodní team veletrhu.

2023-09-22 12:06:15 Více  

TVOŘTE S ODBORNÍKY VE WORKSHOPECH NA VELETRHU. PŘEDSTAVUJEME LEKTORY WORKSHOPŮ.

Milí návštěvníci a příznivci KREATIVITY a FLORISTIKY,

představujeme Střední zahradnickou školu v Hloubětíně, s jejíž lektory a studenty si budete moci vytvořit vánoční dekoraci z přírodnin na veletrhu STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY. Tak neváhejte a přijďte s námi tvořit!

Shlédněte video ZDE

www.zahradnickaskola.cz

2023-09-13 09:27:49 Více  

Akce na zábavné dětské školní pomůcky na shopex.cz

Na našem marketplace shopex.cz jsme připravili jedinečnou akci pro vás a vaše děti. Najdete u nás řadu zábavných školních pomůcek, které dětem nejen usnadní školní rok, ale také ho promění ve vzrušující dobrodružství! Školní rok může být pro děti výzvou, ale s našimi produkty se stane zábavou. Nabízíme rozsáhlý sortiment produktů, které pomáhají udržet děti organizované, kreativní a motivované během jejich vzdělávací cesty školním rokem.

V rámci naší aktuální akce můžete ušetřit 10 % na široké škále zábavných školních pomůcek, které pomáhají dětem nejen učit se, ale také se bavit.

2023-08-25 13:03:56 Více  

TVOŘTE S ODBORNÍKY VE WORKSHOPECH NA VELETRHU. PŘEDSTAVUJEME LEKTORY WORKSHOPŮ.

Kateřina Vodrážková se již od dětství se věnovala mnoha výtvarným činnostem, malování, grafice, a hlavně pak práci s textilem. Vystudovala oděvní průmyslovku, ale pracovně se tomuto oboru nevěnovala. Až po letech jí internet dovedl oklikou zpět a již více než 12 let se věnuje autorské textilní tvorbě z přírodních materiálů, a to hlavně dvěma technikám plstění a ecoprintu. Obě techniky také předává dál na kreativních workshopech a kurzech. Kateřina je členkou Klubu zpracovatelů vlny a dalších přírodních materiálů a pravidelně se účastní akcí tematicky zaměřených na zpracování těchto materiálů a propagaci vlny jako kvalitní suroviny a funkčního textilního materiálu. V roce 2019 byl leknínový baret vystavován na Londýnském kloboukovém týdnu (London Hat Week) ve Velké Británii.

Facebook: www.facebook.com/KVFeltedDesigns

Instagram: www.instagram.com/kv_felted_designs

Flér: www.fler.cz/feltedrainbow

2023-08-18 11:26:34 Více  

Nakupujte na shopex.cz, marketplace PVA EXPO PRAHA

Rádi bychom Vám oznámili skvělou novinku! Na našem marketplace shopex.cz naleznete nového partnera - firmu WMX STORE. Jsme velmi nadšeni z této nové spolupráce a pevně věříme, že společně s WMX STORE dokážeme zákazníkům shopex.cz nabídnout ještě více možností a nezapomenutelných zážitků.

 

 

2023-08-17 22:02:29 Více  

DOPROVODNÝ PROGRAM PRO CELOU RODINU V DUCHU KREATIVITY

Milí návštěvníci, máme již avízo…….na veletrhu v rámci doprovodného programu si budete moci užít KREATIVITY a tvoření vánočních dárků a dekorací ve workshopech pod vedením odborníků.

Připravujeme různorodé tvoření ve workshopech u pódia veletrhu, a to každý den s jinou tématikou:

TVOŘENÍ NA PÓDIU s interiérovou designérkou, floristkou a koučkou Markétou Fleischnerovou -   MF ART,

Vlněné tvoření s výtvarnicí z KV FELTED DESIGNS Kateřinou Vodrážkovou a Janou Suchou,

TVOŘENÍ NA PÓDIU se Střední zahradnickou školu pod vedením lektora a jejich studentů.

NEVÁHEJTE A VYTVOŘTE SI VÁNOČNÍ DÁREK PRO SVÉ BLIŽNÍ NA VELETRHU S ODBORNÍKY!

 A co se bude tvořit, se včas dovíte v dalších aktualitách na našem webu a sociálních sítích.

Srdečně Vás zvou partneři doprovodného programu veletrhu, Markéta Fleischnerová -   MF ARTKV FELTED DESIGNS Kateřina Vodrážková s Janou Suchou a Střední zahradnická škola a Střední odborné učiliště Hloubětín s jejich lektory a studenty a Jindra Konečná, manažerka veletrhu.

Změna programu vyhrazena

2023-08-16 12:22:21 Více  předchozí následující
Plán výstaviště

Závěrečná zpráva SVD 2019

Facebook