Stříbrné vánoční dny
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany

Doprovodný program na veletrhu bude letos opravdu nabitý!


Jako první ze slavných jmen se o hudební zážitek se postará už 12. prosince country zpěvačka Šárka Rezková, která vystoupí při zahájení veletrhu STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY konaném ve spolupráci s organizací Ulice dětem. Její vystoupení si budou moci návštěvníci vychutnat v rámci vstupenky na veletrh.

 

Ve stejný den, tedy ve čtvrtek 12. prosince bude Kongresový sál výstaviště PVA EXPO PRAHA patřit populární zpěvačce Debbi, která patří mezi nejtalentovanější členy nastupující hudební generace v Česku. Držitelka Ceny Anděl za nejlepší sólovou zpěvačku vystoupí na samostatném koncertě od 19 hodin. Vstupenky je možné zakoupit v předprodeji na www.vstupenky-pva.cz.  

 

Hlavním hřebem koncertní série vánočních vystoupení bude sobota 14. prosince. Během programu, který pořádá organizace Charita dětem od 13 hodin, se budou moci návštěvníci setkat s legendou italské popové scény, zpěvákem Drupim. Spolu s ním vystoupí také Davide Mattioli a mnoho dalších umělců. Akci moderuje Anife Ismet Hassan Vyskočilová.

 

Večerní program 14. prosince bude patřit jedné z nejvýznamnějších zpěvaček české hudební scény Báře Basikové. Legendární diva se představí v netradičním spojení se symfonickým tělesem Prague Lecian Strings a zazpívá nejen své hity, ale také známé melodie z muzikálů, filmových hitů a dalších. Koncert začne v 18 hodin v Kongresovém sále výstaviště PVA EXPO PRAHA a vstupenky je možné pořídit v předprodeji na www.vstupenky-pva.cz.

 

V rámci vstupného na veletrh STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY bude možné vychutnat si také nedělní vystoupení multižánrového zpěváka Jana Čechovského či mladé talentované zpěvačky Sabiny Uxové.

 

V závěru celého veletrhu nebude chybět ani předávání ocenění soutěží Favorit veletrhu a nejkrásnější vánoční stromek ve spolupráci s vítězkou Miss České republiky 2019 Nikolou Kokyovou.

 

WORKSHOPY PRO DĚTI:

Soutěž o nejlepšího vánočního kapra – 4B42   

Namalujte si vánoční ozdobu – 3A33, 4B33, 4C26

Vytvořte si náramek ze šňůrek na Kumihimo disku – 4B43

Pískové tvoření obrázků – 4B25


Více
Plán výstaviště

Závěrečná zpráva SVD 2019

Facebook