Stříbrné vánoční dny
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany
Pravidla pro vstup na veletrh
Bezpečně na veletrhu

Najdete na veletrhu - Stříbrné vánoční dny


Best of Nature

Vystavovatel: iSchweizer marketing s.r.o. - Hala - 3, Stánek - A36

Potěšte sebe i své blízké dárkem pro zdraví z čisté přírody! Na naší expozici si můžete vyzkoušet a zakoupit čisté přírodní produkty Best of Nature pro zdraví, relaxaci a úlevu. Naše produkty neobsahují syntetické vůně, barviva ani konzervační látky. Náš bestseller Yin-Yang Starojaponský rostlinný olej – 100% výtažek ze speciálního druhu japonské máty - máme teď i v úplně novém balení ve formě ROLL ON! S ním teď nanášíte Yin-Yang obzvlášť šetrně a přesně tam, kam chcete. A to bez toho, že máte Yin-Yang na rukou. Přijďte si k nám vyzkoušet sílu přírody!


iSchweizer marketing s.r.o.

Vystavovatel: iSchweizer marketing s.r.o. - Hala - 3, Stánek - A36

Leu Brain Stimulator LEU Brain Stimulator je unikátní pedagogicko-logická hra, která dokáže zábavným způsobem trénovat mozek. Prostřednictvím jednotlivých úkolů zlepšuje prostorové vidění, logické myšlení, kombinatoriku, jemnou motoriku a celkově rozvíjí kreativitu při řešení každodenních technických problémů. Poutavé 2D a 3D úkoly jsou metodologicky seřazené od nejjednodušších po složitější, takže poskytují výzvu stejně pro děti jako pro dospělé a tím automaticky najde využití v celé Vaší rodině - pro děti, rodiče i prarodiče - jednoduše všechny lidi od 4 do 104 let. Poskytuje rozptýlení, zábavu a smysluplné využití volného času milovníkům hlavolamů, logických her a zároveň je výzvou pro ty, kteří chtějí překonávat a posouvat své hranice. Díky praktickému cestovnímu balení ho můžete s sebou vzít na cesty, do vlaku, autobusy, na dovolenou k moři, v zimě na lyžování, silvestrovskou zábavu nebo si jen tak krátit dlouhé večery.


SPA RESORT LIBVERDA

Vystavovatel: LÁZNĚ LIBVERDA, a.s. - Hala - 3, Stánek - A18

Ve Spa Resortu Libverda si můžete užít wellness procedury, hotelové ubytování s náležitými službami, pohodu, krásnou přírodu a sportovní aktivity. Na veškeré služby můžete pořídit dárkový poukaz, s jeho výběrem Vám na stánku poradíme. Už jste zkoušeli čokoládovou masáž, uhličitou koupel, parafínové zahřátí nebo celotělové rituály? Pokud je Vaše odpověď „ne“, pak je nejvyšší čas to změnit a dopřát si pořádný kus relaxu! Těšíme se na Vás.


MINIGALERIE DAŠKA

Vystavovatel: Dagmar Škarbanová - Hala - 3, Stánek - C04

Pro pohlazení oka i duše.... Přijďte si vybrat aranže pro vánoční atmosféru. Můžete si i objednat a to nejen pro čas vánoční, ale i k jiným příležitostem - vše se dá dohodnout. Nebojte se zeptat - určitě spolu doladíme vaši představu. Každý kus je originál, vše je vyrobeno jen jednou. Těším se na vás!!!


EUROTEST

Vystavovatel: Eurotest s.r.o. - Hala - 3, Stánek - A06

Hledáte kvalitní matraci, která se neproleží během pár let, a zároveň kladete důraz na použití přírodních materiálů? Tak právě pro Vás je tu Spací systém od jihočeské firmy Eurotest, inspirovaný předními výrobci matrací v západní Evropě. Navštivte náš stánek v Letňanech a dozvíte se více! www.spacisystemy.cz


HELIX INTERNATIONAL

Vystavovatel: Helix International s.r.o. - Hala - 3, Stánek - B27

Tradiční, česká výroba kuchyňského náčiní. Pečení je naše vášeň!


ŠatySukně

Vystavovatel: Radka Kudrnová - Hala - 3, Stánek - C18

Navrhujeme a šijeme šaty a sukně nedaleko Mělníka. Šaty a sukně jsou symbolem ženského odívání a u nás jich najdete celou řadu. Jsou originální, jedinečné a s láskou v Čechách vyrobené.


TANATEX

Vystavovatel: TANATEX s.r.o. - Hala - 3, Stánek - C03

Firma Tanatex - dlouholetý český výrobce kvalitního zboží se zde představí s novou kolekcí módní značky Styl 88 - volnočasová móda pro výjimečnou ženu www.tanatex.cz


HATEX CZ – punčochové zboží

Vystavovatel: HATEX CZ, s.r.o. - Hala - 3, Stánek - A11

Pokud chcete osvěžit svůj  šatník a nechcete sahat hluboko do kapsy, máme pro vás skvělou zprávu. Hlavním tématem nové sezony jsou punčocháče! 

Na stánku naší firmy  najdete  širokou nabídku vzorovaných, jednobarevných i  teplých punčocháčů s bavlnou nebo  kašmírem , přijdte si vybrat kousek právě pro Vás, těšíme se na Vaši návštěvu.

 


ELASTA - VESTIL, a.s.

Vystavovatel: ELASTA - VESTIL, a.s. - Hala - 3, Stánek - B03

Ruční výroba českých šlí prémiové kvality již od roku 1896! Šle můžete zakoupit ve variantách PREMIUM a STANDARD.


BDK-GLASS

Vystavovatel: BDK-GLASS, spol. s r.o. - Hala - 3, Stánek - A01

Jsme menší rodinná firma BDK-GLASS, která se již více než 28let zabývá výrobou užitkového a dekorativního skla technologií FUSING. Zpracováváme ploché sklo, které při teplotách okolo 800°C ohýbáme do požadovaných tvarů. Navrhujeme se vlastní design a snažíme se o moderní neotřelý vzhled našich výrobků. V naší produktové nabídce najdete převážně tácy, mísy, talíře, skleněné svícny a dekorativní předměty s různými motivy.


Svět korálků

Vystavovatel: Klára Karpatská - Hala - 3, Stánek - B02

Milí čtenáři, představujeme Vám úžasný ,,Svět korálků”. Jedná se o tradiční ruční práci s mnohaletou zkušeností. V našem sortimentu najdete plno zajímavých výrobků, jako jsou zvířátka, květiny či bižuterie. Nechybí však ani specialitky jako jsou sutaškové šperky či dokonce postavičky z animovaných filmů. Přijďte se podívat na náš stánek, rádi Vás uvidíme a též se budeme těšit na společné setkání. A kdyby Vám to náhodou nevyšlo, zde jsou stránky, kde naleznete více informací a kompletní sortiment. S pozdravem Váš korálkový tým :-)


WERSO

Vystavovatel: Werso s.r.o. - Hala - 3, Stánek - A08

Luxusní značkové spodní prádlo českého výrobce Werso. Značka Werso s majitelkou a zároveň návrhářkou Jiřinou Matoušovou uvádí na trh ročně několik nových kolekcí, kde najdete podprsenky, polokorzety, korzety, kalhotky, noční košilky ad. Modely se vyznačují luxusními materiály a špičkovým zpracováním. Velkou předností značky je rovněž velký rozsah vyráběných velikostí od 60 do 125 cm, košíčky od velikosti A do O. Součástí prodeje na výstavišti bude zdarma i PORADNA SPRÁVNÉ PODPRSENKY a výhodnější výstavní ceny. www.werso.cz info@werso.cz https://www.facebook.com/werso.spodni.pradlo/ Werso s. r. o., Nádražní 1120, Turnov


SH-Design

Vystavovatel: Jana Havlová - Hala - 3, Stánek - B10

SH-Design je značka, která Vám přináší velké množství různých, ručně háčkovaných a pletených doplňků pro Váš domov a kancelář. Všechny výrobky jsou z vysoce kvalitních, přírodních a ekologických materiálů. Moje výrobky vznikly za jediným účelem. Aby přinesly radost mým zákazníkům, kteří touží po originalitě domácích doplňků a po příběhu, který každý můj výrobek nese. Řídím se mottem: „Když děláte věci s láskou a nadšením, úspěch je zaručen. Ideální stav nastane, když je spokojený autor i zákazník.“


FOR MERCO

Vystavovatel: Ing. Jaroslav Červinka FOR MERCO - Hala - 3, Stánek - A09

Firma Ing. Jaroslav Červinka vyrábí již 25 let toaletní mýdla, naše Motto je „PRO ZDRAVÍ ČISTOTU, KRÁSU A PRO RADOST“. V letošním roce jsme byli v pořadu ČT Toulavá kamera „Za rodinným stříbrem“ a dostali jsme ocenění „Za mimořádný přínos rodinné firmy v regionu“. Vyrábíme více jak 80 druhů mýdel, ale především řada „Hanušových mýdel“ je na trhu stále více vyhledávaná . www.formerco.cz


Plán výstaviště

Závěrečná zpráva SVD 2019

Facebook
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje